Кавомашина зливає каву в піддон

Кавомашина зливає каву в піддон

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Багато власників кавомашин часто стикаються з такою неприємною ситуацією, коли апарат зливає каву в піддон. Проблема, що апарат зливає каву в піддон, може бути викликана кількома причинами. Одна з них – це неправильне користування кавоварним обладнанням. А якщо бути точніше – невчасне видалення накипу на стінках внутрішніх деталей. Використання жорсткої води вкрай негативно позначається на роботі кавоварки в перспективі, тому важливо вчасно проводити всі очисні роботи.

Спеціалісти сервісного центру “Coffeeok Service” вже багато років займаються ремонтом кавових автоматів у Києві та готові надати свої послуги за вигідними цінами. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, або залиште заявку онлайн. Рівень нашого сервісу та професіоналізм наших штатних майстрів приємно здивує вас.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – зливає каву в піддон

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна клапана кавової машини500 грн
Ремонт клапану500 грн

Чому в кавомашині рідина стікає в піддон?

Причиною, через яку кавоварка зливає каву в піддон, часто буває:

  • неакуратне користування кавомашиною;
  • зношеність та поломка окремих деталей;
  • нерегулярна декальцинація.

Жорстка вода залишає на деталях механізму масивні нашарування у вигляді мінеральних відкладень. Тривале накопичення подібних речовин уповільнює роботу, погіршує зовнішній вигляд і провокує дефекти як кавоапаратів, так і іншої побутової техніки, принцип дії якої безпосередньо пов’язаний з контактом з водою. Кваліфіковані майстри часто стикаються з такими поломками та легко усувають причини несправностей. Компанія Coffeeok Service забезпечить швидкий ремонт кавомашини за невисоку вартість оплати послуг.

Що робити, якщо кавоварка зливає каву в піддон?

Кавомашина зливає каву в піддон

Накопичення накипу – це найпоширеніша причина несправностей пристрою, при яких кавомашина зливає каву в піддон. Щоб позбутися цієї поломки, техніки проводять процес декальцинації, ретельно очищають всі тендітні контакти кавоварки від шару сторонніх матеріалів і відновлюють герметичність сполук, яка була порушена різними соляними утвореннями.

Незважаючи на поширену думку про те, що ідеальної техніки не буває, наші фахівці впевнені, що своєчасна діагностика пристрою, дбайливе та уважне ставлення до експлуатації дозволить максимально продовжити термін його служби, скоротити кількість причин для поломок, мінімізувати ризик виникнення несправностей. Тому чекаємо ваших заявок і з радістю виявимо професійне ремонт кавоварки.

Ситуація, коли кавоварка зливає каву в піддон, може бути спричинена несправністю зливного механізму або засміченням трубопроводу. Професійний ремонт не тільки усуне цю проблему, а й забезпечить оптимальну роботу всієї системи, запобігаючи подібним ситуаціям у майбутньому. Але не намагайтеся розв’язати цю проблему самостійно – помилки можуть призвести до серйозніших пошкоджень.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Вигоди для клієнтів при зверненні до сервісного центру Coffeeok Service

Вигоди для клієнтів, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”, є очевидними. Наші ціни на послуги для ремонту кавомашини демократичні, разом з цим клієнт отримує детальну діагностику та професійний сервіс у Києві від досвідчених техніків компанії. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та даємо гарантію на свою роботу тривалістю 1 рік. У нас є власний парк кавомашини, завдяки чому ви не залишитеся без можливості пити улюблений напій навіть на час ремонту техніки.

Це не всі причини, чому вам варто вибрати саме нашу компанію серед конкурентів. Досвідчені майстри консультують клієнтів на всіх етапах проведення робіт та дають грамотні рекомендації щодо подальшого використання кавоварки. Не займайтеся самостійним ремонтом кавомашин, бережіть сили та заощаджуйте час.

Поширені запитання

Кавомашина зливає каву в піддон – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала правильно працювати у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина зливає каву в піддон?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина зливає каву в піддон?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина зливає каву в піддон – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.