Чистка кавомашин

Чистка кавомашин

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Очищення кавоварки – це один з обов’язкових пунктів профілактики та правил експлуатації дорогого обладнання для приготування гарного еспресо. Забруднення, які з’являються в процесі експлуатації кавоварки (вапняковий наліт, накип, олія, що виділяється при подрібненні кавових зерен і покриває поверхні тонкою жировою плівкою, залишки молока) не тільки псують смак готового напою, але можуть вивести професійну машину з ладу. Тому регулярним очищенням нехтувати не можна. А щоб виконати його якісно, з гарантіями безпеки та без зайвого клопоту, варто викликати майстрів сервісу Coffeeok Service додому чи в офіс.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на чистку кавомашин

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кофемашин
ПослугаЦіна
Обслуговування молочної системи кавоварки310 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Хімічна чистка від кавових масел250 грн

Етапи проведення ремонту кавомашини

Заявка

На сайті через месенджери або по телефону.

Доставка

Ми забираємо або ви самостійно привозите до нашого сервісу.

Діагностика

Діагностуємо несправності та встановлюємо терміни ремонту.

Ремонт

Ремонтуємо ваше обладнання, даємо гарантію на виконані роботи.

Кавомашина готова

І дарує вам смак стабільної улюбленої кави.

Контакти Coffeeok Service

Київ, проспект Перемоги 22 (Берестейський)

0 800 336 926
Прокласти маршрут у Google maps

Чистка кавомашин та кавоварок у Києві

Чищення кавомашин у Києві – популярна послуга, тому дуже серйозно поставтеся до вибору сервісу. Вам потрібно знайти майстерню, в якій працюють із вашим брендом кавоварного обладнання та зможуть гарантувати високу якість роботи. Це сервісний центр Coffeeok Service. Звернувшись до нього, ви точно залишитеся задоволені – обслуговування перевершує очікування найвибагливіших клієнтів.

Що включає комплексне чищення кавомашини?

Професійне очищення кавомашин включає комплекс послуг під ключ. Кожне із завдань передбачає певний алгоритм – так, чищення гідросистеми кавомашини виконується зовсім інакше, ніж чищення термоблоку кавомашини. Розглянемо детально, що входить у послуги з чищення кавомашини.

Чищення від накипу

Вичищення кавоварки від накипу, декальцинація – перший етап в очищенні. Вона забезпечує коректну роботу всіх вузлів кавового агрегату. Навіть у очищеній волі містяться солі, мікроелементи та домішки, які у процесі приготування кави осідають на поверхнях, спресовуються та перетворюються на твердий вапняний наліт. Він не тільки псує смак напою, але й змушує всі механізми працювати в надмірному навантаженні, скорочуючи термін їх експлуатації.

Для цього виконується промивання кавоварки з використанням спеціальних засобів для чищення. Алгоритм такий:

  1. У відсік для води додається засіб для чищення, і машина запускається на холостому ходу;
  2. У міру проходження очищувального засобу накип відшаровується, абсорбується та виводиться разом із відпрацьованою рідиною;
  3. Після цього машину кілька разів промивають чистою водою, запускаючи в холостому режимі.

Декальцинація виконується 1-2 рази на місяць, залежно від того, як часто ви використовуєте кавоварку. У сучасних моделях машин є сенсорні датчики, які визначають кількість накипу на стінках і сигналізують про необхідність очищення.

Чищення заварювального блока

Ця процедура проводиться для видалення забруднення залишків кави з контурів. Кавові частинки, що залишаються при кожному заварюванні, заважають заварному блоку нормально функціонувати, уповільнюючи його обертання. Через це редуктор може заклинити, і він вийде з ладу. Очищення виконується без використання засобів чи мила. Заварювальний блок промивається теплою чистою водою, особливу увагу майстер приділяє верхньому фільтру. Після цього поверхні витираються чистою серветкою. Очищення заварювального блоку виконують не рідше одного разу на тиждень або після кожні 200 чашок кави, якщо кавоварка використовується інтенсивно. Раз на місяць або після кожних 500 чашок напою необхідно виконувати змащення деталей блоку приготування.

Чищення дренажного каналу

Чистка кавомашин

Ця процедура передбачає промивання техніком дренажної системи та видалення слідів нальоту. Також паралельно проводиться діагностика та обслуговування обладнання. Якщо дренажний клапан зношений, виконується його ремонт чи заміна. Краще зробити це вчасно – вартість заміни деталі нижча, ніж ціна нової кавоварки.

Чищення капучинатора (молочних систем)

Сервіс з чищення кавомашини виконує завдання догляду за додатковими аксесуарами, зокрема, капучинатором. Прочистка капучинатора виконується за різними технологіями, залежно від конструкції аксесуара. Якщо він знімний, достатньо після використання промити його теплою водою (з миючими засобами чи без), а раз на тиждень розбирати і виконувати промивання зсередини. Якщо вбудований, то є два варіанти: використання спеціальної комп’ютерної програми або розбирання кавоварки.

Чищення диспенсера (носика видачі кави)

Очистка дозволяє уникнути ситуації, коли канал для видачі кави забивається нальотом, кавовими залишками та жиром. Це може вивести апарат із ладу. Виконується прочищення вручну. Технік має бути дуже обережним, щоб не зашкодити механізмам.

Чищення від кавових жирів та олій

Чищення кавоварок від олії – це обов’язкова операція. Масляні плівки виникають у процесі помелу та проходження кави по системі – у зернах містяться жири. Якщо кавовий наліт не видаляти, може вийти з експлуатації термоблок і знадобиться його ремонт. Для видалення кавової олії використовуються спеціальні засоби.

Як часто виконувати очищення кавомашини?

Чищення професійної кавоварки повинно виконуватися регулярно. В іншому випадку всі механізми працюють на знос, і незабаром вашому кавоапарату знадобиться ремонт. Як часто виконувати профілактичні дії, вам розповість технік у рамках консультації під час першого візиту. Щоб замовити його візит, потрібно просто зв’язатися зі спеціалістами сервісного центру в телефонному режимі. Номери телефонів наведені на сайті.

За моїми спостереженнями, нехтування регулярним очищенням і ТО – основна причина передчасної поломки техніки. Регулярне чищення запобігає накопиченню кавових олій і опадів, зберігаючи смак і аромат кожної чашки. Експертне чищення забезпечує не тільки гігієнічність, а й подовжує термін служби вашої кавової техніки, забезпечуючи неперевершений кавовий досвід.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Переваги сервісу з очищення кавомашини в Coffeeok Service

Замовити чищення кавомашини на кращих умовах ви можете у сервісному центрі Coffeeok Service у Києві. Надаються гарантії якості на всі роботи. Друга важлива перевага – доступна вартість. Ми працюємо з усіма типами апаратів – капсульними, крапельними, автоматичними. Наші техніки компетентні та знайомі з особливостями кавоварок від різних брендів. Чищення кавомашини за ціною кількох чашок кави дозволяє не нехтувати регулярним доглядом та виконувати профілактику вчасно. Виклик майстра з чищення кавоварки займає буквально пару хвилин. Для цього достатньо зателефонувати до київського сервісу за телефонами, вказаними на сайті.

Послуг у прайсі:5
Ціна діагностики:250 грн
Доставка по Києву:375 грн
Гарантія на послуги, міс:до 12

Поширені запитання

Для чого проводити очищення кавомашини?

Для тривалого та безперебійного функціонування кавомашини необхідний регулярний та своєчасний сервіс та очищення кавоапарату. Неважливо, який тип кавопарапара використовується – потрібно робити щоденне чищення і робити планове очищення.

Як дізнатися, що потрібно очистити апарат?

Кавоапарати мають спеціндикатори, які дають знати, що потрібно робити очищення. Крім того, про те, що потрібно провести чистку, свідчать неприємний смак кави, осад, шум.

Чим чистити кавомашину?

Потрібно застосовувати спецзасоби для очищення кавоприладів, які видаляють масляний та вапняний наліт.

Що таке декальцинація?

Декальцинація – усунення накипу з ТЕНу кавомашини із застосуванням спеціалізованих хімзасобів.

Чи можна самому почистити кавоварку?

Теоретично так, але краще віддати очищення до рук фахівців. Для тривалої роботи різних типів кавомашин слід робити два типи очищення: від вапняного та масляного нальоту.

Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.

Бренди кавомашин, які ми ремонтуємо

Ми здійснюємо ремонт кавоварок практично усіх брендів будь-якої складності.

Усі бренди

Послуги з ремонту кавомашини, що часто виконуються

Сервісний центр Coffeeok Service надає широкий спектр послуг з обслуговування та ремонту кавомашини в Києві та області.

Всі послуги та ціни