Декальцинація кавомашин

Декальцинація кавомашин

 • Транспортування кавомашин у СЦ
 • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
 • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Декальцинація професійної кавоварки – це один з ритуалів правильного професійного догляду за кавоварками. У процесі експлуатації на стінках, внутрішніх елементах та вузлах конструкції утворюється наліт та накип. Причина – у воді, що містить мікроелементи кальцію, солі та інших речовин. Причому навіть якщо ви використовуєте фільтровану воду, осад у ній все одно є, просто його менше. А іони очищеної води вступають у контакти з іншими речовинами і також осідають у формі щільної, твердої плівки – кальцинованого нальоту.

Під впливом високих температур солі та мінерали осідають на стінках обладнання, утворюючи накип. Він змушує всі механізми працювати в умовах підвищеного навантаження, що в кінцевому підсумку призводить до передчасного виходу обладнання з ладу. Плюс змінюється смак та запах вашого улюбленого еспресо чи американо. Він може почати гірчити, з’являються неприємні присмаки. Це все – через накип.

Хороша новина – уникнути цих неприємних явищ дуже просто. Необхідно регулярно виконувати профілактичні заходи для кавоварних машинок. Зокрема – регулярне чищення та декальцинація кавоварки.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на декальцинацію кавомашин

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кофемашин
ПослугаЦіна
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн

Етапи проведення ремонту кавомашини

Заявка

На сайті через месенджери або по телефону.

Доставка

Ми забираємо або ви самостійно привозите до нашого сервісу.

Діагностика

Діагностуємо несправності та встановлюємо терміни ремонту.

Ремонт

Ремонтуємо ваше обладнання, даємо гарантію на виконані роботи.

Кавомашина готова

І дарує вам смак стабільної улюбленої кави.

Контакти Coffeeok Service

Київ, проспект Перемоги 22 (Берестейський)

0 800 336 926
Прокласти маршрут у Google maps

Декальцинація професійних кавомашин у Києві

Сервіс Coffeeok Service виконає всі роботи з усунення нальоту кальцію зі стінок та внутрішніх вузлів вашого агрегату для варіння кави швидко та головне якісно. Декальцинація виконується з використанням професійних еко-засобів та проводиться дуже швидко. Майстер приїде до вас, впоратися із завданням буквально за годину і ви знову насолоджуватиметеся смаком улюбленого напою. Чищення кавоварки від накипу – найпопулярніша послуга сервісу.

Коли потрібна декальцинація кавомашини?

Сучасні моделі машин для варіння кави мають спеціальні сигналізатори, які оцінюють стан вузлів і при настанні критичного рівня забруднення сигналізують про необхідність провести декальцинацію. Якщо електронних систем контролю немає, доведеться орієнтуватися на симптоми побутової техніки. Про необхідність виконати процедуру видалення нальоту свідчать такі фактори:

 • для приготування напою доводиться витрачати більше часу;
 • смак та аромат кави погіршився;
 • знизилася температура напою;
 • у чашці залишаються частинки накипу, які можна побачити неозброєним оком;
 • кавоварка почала сильно шуміти, під час її роботи з’явилися сторонні звуки.
Декальцинація кавомашин

Як часто потрібно виконувати декальцинацію бойлера та інших комплектуючих та вузлів цього агрегату? Це залежить від кількох факторів, насамперед – інтенсивності використання машини та рівня кальцинування води. Майстри рекомендують орієнтуватися на кількість приготовлених чашок кави та виконувати процедуру після кожних двохсот еспресо чи американо. Звичайно, в умовах великого офісу чи кав’ярні це може бути надто накладно, але в такому випадку і техніка використовується інша, тобто і вимоги щодо регулярної профілактики відрізнятимуться.

Також необхідно орієнтуватися на рівень жорсткості води. Якщо ви використовуєте м’яку фільтровану воду, очищення та декальцинація будуть потрібні рідше. Якщо жорстку – частіше. Визначити кількість солей у воді можна по чайнику, в який ви заливаєте ту саму рідину. Якщо накип у ньому утворюється швидко, то і кавоварка страждатиме сильніше. Можна встановити спеціальний пом’якшувальний фільтр, який частково затримуватиме солі і скорочуватиме кількість накипу. З ним профілактика буде потрібна рідше.

Як проводити професійне очищення кавомашин від накипу?

Хороша каворварка – це дорогий і складний по конструкції пристрій. Тому вона потребує особливого догляду, який може виконувати лише досвідчений та компетентний професіонал. В іншому випадку недосвідчений фахівець може завдати серйозної шкоди кавовому устаткуванню. Краще скористатися такою послугою, як декальцинація кавоварки.

Алгоритм проведення декальцинації кавоварки наступний. Майстер попередньо готує спеціальний розчин (для цього використовуються безпечні екологічні речовини) або готовий професійний засіб для очищення кавоварки від накипу. Далі виконується безпосередньо декальцинація бойлера кавоварки. Засіб додається до відділу води і кавоапарат включається на холостому ходу. Декальцинізація відбувається під впливом активних речовин, які містяться у засобі. Вони розм’якшують солі, ті відшаровуються від поверхонь і виводяться з відпрацьованою рідиною. Потім кавове обладнання необхідно ще кілька разів включити на холостому ходу, але вже без додавання очищаючих препаратів – щоб добре промити його. Процедура триває менше години. Крім бойлера, виконується видалення нальоту та декальцинізація з інших поверхонь кавомашини. Все це можуть зробити працівники сервісного центру.

Декальцинація кавомашин і кавоварок – ключова процедура для підтримки оптимальної продуктивності та довговічності техніки. Регулярне видалення накипу допомагає запобігати засміченню і корозії внутрішніх деталей, забезпечуючи безперебійне функціонування. Професійна декальцинація підтримує не тільки технічну справність, а й зберігає високу якість приготування кави.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Переваги київського сервісного центру Coffeeok Service

Замовити послуги за найкращими цінами ви можете у сервісі Coffeeok Service у Києві. Техніки компанії – досвідчені професіонали, які впораються із найскладнішими завданнями. У нашому сервісному центрі виконують чищення, декальцинацію, видалення нальоту та інші процедури всіх типів кавомашини:

 • капсульними;
 • крапельними;
 • вбудованими;
 • автоматичними.

Надаються гарантії якості на рік на роботу майстра та на 3 місяці на запчастини. Майстерня співпрацює з виробниками комплектуючих без посередників, тому ми використовуємо лише оригінальні деталі. Наша вартість приємно здивує – у нас декальцинація кавоварки за ціною обіду в кафе. А головне – не треба нікуди їхати. Ми працюємо з виїздом додому, в офіс, кав’ярню та ресторан у всі райони Києва. Також ми виконуємо діагностику, ремонт окремих комплектуючих (ремонт помпи, ремонт насоса, ремонт із заміною комплектуючих), профілактику та дезінсекцію кавового апарату. Більше інформації ви можете дізнатися у менеджерів компанії – зв’яжіться з ними за телефонами на сайті.

Послуг у прайсі:3
Ціна діагностики:250 грн
Доставка по Києву:375 грн
Гарантія на послуги, міс:до 12

Поширені запитання

Наскільки часто потрібно очищення кавомашини від накипу?

Як правило, правила чищення вказані в інструкції, але воно повинне виконуватися не рідше, ніж 1 раз на 500 чашок.

Впливає якість води на періодичність чищення?

Безумовно. Коли застосовується очищена вода, достатньо очищати кавоапарат раз на півроку. Якщо фільтрація недостатня, або застосовується жорстка вода, рекомендуємо робити очищення не рідше ніж 1 раз на 3 місяці.

Чи захищає фільтр від появи нальоту на кавоапараті?

При застосуванні неочищеної води, звичайно, фільтр необхідний. Його важливо міняти не рідше, ніж через 3 місяці.

Як налаштувати жорсткість води?

Для визначення жорсткості води є спеціальні прилади, що вказують на ступінь жорсткості.

Чи можна робити декальцинацію, минаючи програму кавоварки?

Загалом, так. І хоча якщо дотримуватися норм експлуатації, то чищення виконується трохи довше, але якість буде кращою. Тому ми радимо дотримуватись інструкції.

Чи можна застосовувати при декальцинації не оригінальні засоби?

Звичайно, можна. Необхідно застосовувати засоби, що пройшли сертифікацію та призначені для сервісу кавоапарату.

Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.

Бренди кавомашин, які ми ремонтуємо

Ми здійснюємо ремонт кавоварок практично усіх брендів будь-якої складності.

Усі бренди

Послуги з ремонту кавомашини, що часто виконуються

Сервісний центр Coffeeok Service надає широкий спектр послуг з обслуговування та ремонту кавомашини в Києві та області.

Всі послуги та ціни