Кавомашина не бачить наявність води

Кавомашина не бачить наявність води

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Найбільш поширеною проблемою кавоварного обладнання є обставина, за якої кавоварка не бачить наявність води. Через це виникають труднощі з приготуванням напоїв, а подальше комфортне користування апаратом під сумнівом. Причину поломки могло викликати некоректне управління пристроєм або виходом з ладу окремих його елементів.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, і ваша кавоварка не бачить наявність води, рекомендуємо звернутися до сервісного центру Coffeeok Service. Досвідчені майстри оглянуть пристрій та виявлять несправності. Щоб залишити заявку та записатися на діагностику кавомашини, зателефонуйте на номер, вказаний на сайті.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не бачить наявність води

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна електричної проводки500 грн
Заміна модуля управління (плати) кавомашини500 грн

Чому кавоварка не визначає рівень води?

Причиною, через яку кавамашина не бачить воду, найчастіше виявляється поломка магнітного датчика. Він відповідає за подачу пари у пристрої. Внаслідок цього панель керування видає неправильну інформацію про кількість рідини. Крім цього, несправність може бути спричинена такими проблемами:

  • поломка поплавця;
  • дефект у роботі одного із датчиків;
  • низький рівень рідини у баку кавомашини.

Якщо після перевірки рідини в баку з’ясувалося, що причина проблеми криється не в цьому, потрібно переконатися в нормальному вигляді самого поплавця. Гаряча вода з часом може його деформувати. Внаслідок цього він зміщується та подає неправильну інформацію на панель управління. Якою б не виявилася проблема, не варто намагатися вирішити її самостійно та недооцінювати кваліфікованих майстрів, які у найкоротші терміни визначать проблему в кавомашині та усунуть її. Більш серйозні проблеми, через які пристрій не бачить наявність води, вимагають ремонту комплектуючих або їх заміни. Для професійної діагностики кавоварки зверніться до сервісного центру “Coffeeok Service”.

Що робити, якщо кавомашина не бачить наявність води?

Кавомашина не бачить наявність води

Засмічення контактів датчика, утворення повітряної пробки у пристрої – це найпоширеніші причини того, чому кава машина не бачить наявність води. Для вирішення проблем необхідно перевірити ще раз всі контакти, які могли засмітитися через скупчення мінеральних речовин від жорсткої води.

Ця причина може спровокувати усунення самого бака кавоварки, що також може вплинути на некоректну роботу кавоварки. Не варто заперечувати таку причину несправності, як порушення функціонування деталей цифрової панелі. Тендітні електронні датчики, вбудовані в панель управління, дають збій у роботі при порушенні використання кавомашини. З цією проблемою здатні впоратися лише кваліфіковані спеціалісти. Працівники компанії Coffeeok Service готові надати сервіс з ремонту кавового автомата.

Якщо кавоварка не наливає воду, рекомендую почати з перевірки фільтрів і з’єднань, а в разі відсутності результату звернутися до професійного ремонтного сервісу для глибшого аналізу та усунення несправностей. Важливо регулярно обслуговувати кавоварку і дотримуватися рекомендацій виробника, щоб уникнути подібних проблем.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які позитивні риси виділяють сервісний центр “Coffeeok Service” серед конкурентів?

Наша компанія займається ремонтом несправностей кавомашин та надає професійний сервіс у Києві за прийнятними цінами для кожного клієнта. Вартість послуг техніка залежатиме від обсягу роботи, складності ремонту та витраченого часу. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та надаємо гарантію на ремонт терміном на 1 рік.

Діагностика та консультація для клієнта є безкоштовними за умови подальшого ремонту майстрами нашої компанії. Також маємо власний парк кавоавтоматів. Заощаджуйте свій час і гроші, не ремонтуйте техніку самостійно, користуйтеся послугами кваліфікованих фахівців, і ваша кавоварка прослужить вам довго.

Поширені запитання

Кавомашина не бачить наявність води – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала показувати наявність води у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не бачить наявність води?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не бачить наявність води?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не бачить наявність води – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.