Кавомашина не наливає каву в чашку

Кавомашина не наливає каву в чашку

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Під час експлуатації кавомашини користувач може зіткнутися з такою проблемою, коли апарат дає збій і не наливає кави в чашку. Це порушує звичну процедуру приготування кавового напою та завдає значних незручностей для його поціновувачів. Причина цієї несправності може бути як у неправильному використанні обладнання, так і в поломці окремих деталей. Точну причину зможе виявити майстер після діагностики.

Якщо вам довелося зіткнутися з проблемою, коли кавомашина не наливає каву в чашку, звертайтеся в сервісний центр “Coffeeok Service”. Наші професійні техніки надають послуги з усунення поломок будь-якого ступеня складності та займаються ремонтом різних кавоварних пристроїв. Залишити заявку на сервіс можна по телефону або на сайті.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не наливає каву в чашку

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Ремонт помпи високого тиску500 грн
Заміна помпи високого тиску500 грн
Очищення (механічне) гідросистеми кавоварки250 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Очищення дозатора (носиків видачі) кавоварки250 грн
Хімічна чистка від кавових масел250 грн

Чому з кавоварки не тече кава в чашку?

Найчастіше причиною того, чому кавоварка не наливає каву в чашку, є засмічення деталей системи. Часто фільтр забивається залишками використаних зерен, через що виникає перешкода і вода не потрапляє в резервуар. Не варто намагатися знайти джерело поломки самостійно. Довірте ремонт вашої кавоварки кваліфікованим фахівцям. До основних причин також можна віднести:

  • вихід з ладу компресора;
  • порушення роботи гідросистеми;
  • поява дефектів у корпусі електромагнітного клапана;
  • зміщення положення поплавця;
  • несправність заварювального пристрою та інших механізмів.

Дуже часто проблеми подібного характеру можуть виникати через несвоєчасне очищення деталей кавомашини від накипу та різних мінеральних відкладень, які залишає за собою жорстка вода. Якщо вам довелося зіткнутися з подібними несправностями, не ігноруйте похід до майстра. Фахівці компанії “Coffeeok Service” пропонують детальну діагностику кавомашини та консультацію з подальшим ремонтом за вигідними цінами.

Що робити, якщо кава не наливає каву в чашку?

Кавомашина не наливає каву в чашку

Засмічення фільтра – це основна причина того, чому кавоварка не наливає каву в чашку. Не рекомендується замінювати комплектуючі самостійно, оскільки при неправильному встановленні фільтра можна утворити повітряну пробку в системі. Це, у свою чергу, спричинить холосту роботу помпи, що надалі спровокує повний вихід з ладу та несправність кавомашини.

Очищення сітки фільтра – це поетапна процедура. Спочатку його перевертають вхідним та вихідним отвором, після чого повністю заливають водою і потім встановлюють, попередньо заповнивши резервуар кавомашини рідиною. Заощаджуйте свій час та сили, довірте ремонт своєї кавоапарату досвідченим майстрам нашої компанії.

Відмова кавомашини наливати воду в чашку може бути зумовлена несправністю насоса, засміченням трубопроводів або проблемами з датчиками. Рекомендую не затягувати з ремонтом за появи таких симптомів – кожна з причин може призвести до серйозної поломки та повністю вивести з ладу обладнання. Звертайтеся в сервіс Coffeeok Service, і ми вам допоможемо.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Вигоди для клієнтів при зверненні до сервісного центру “Coffeeok Service”

Сервісний центр Coffeeok Service надає клієнтам можливість скористатися якісним сервісом за невисокою вартістю у Києві. Наші фахівці виявлять будь-які несправності кавомашини в максимально короткий термін, зроблять безкоштовну діагностику за умови подальшого користування послугами нашої компанії. Ми працюємо з будь-якими видами оплати, даємо гарантію терміном 1 рік та консультуємо наших клієнтів для запобігання появі несправностей надалі.

Ми маємо власний парк кавомашин, завдяки чому маємо можливість надати пристрій на тимчасове користування, щоб жоден клієнт не відчував дискомфорту та труднощів у приготуванні улюбленого напою. Не шукайте причини технічних дефектів самостійно, тепер це можуть зробити кваліфіковані фахівці.

Поширені запитання

Кавомашина не наливає каву в чашку – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала наливати каву в чашку у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не наливає каву в чашку?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не наливає каву в чашку?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не наливає каву в чашку – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.