Кавомашина не включається

Кавомашина не включається

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Після тривалої та безперервної роботи кавоварка може перестати запускатися. Це досить поширена причина несправностей кавоварки. Причин для появи цієї поломки може бути сила-силенна: це і неправильна експлуатація приладу, і вихід з ладу певних деталей, і дефект електричного блоку живлення. Точну причину зможе визначити кваліфікований технік.

Якщо вам довелося зіткнутися з поломкою, коли кавомашина не включається, не займайтеся ремонтом самостійно. Зверніться до сервісного центру “Coffeeok Service”. Наші фахівці займаються професійною діагностикою та ремонтом кавомашин у Києві. Ми надаємо якісний сервіс за доступними цінами. Заощаджуйте свій час і гроші, нехай технічними проблемами займаються професіонали. Залишити заявку можна за телефоном або на сайті.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не включається

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна електричної проводки500 грн
Заміна модуля управління (плати) кавомашини500 грн
Прошивка вузла керування кавомашини750 грн

Чому кавоварка не запускається?

Частою причиною несправності, коли кавомашина не включається, є неакуратне поводження з приладом. Багато користувачів не приділяють належної уваги догляду, не вчасно проводять декальцинацію. А жорстка вода, як відомо, має властивість залишати на стінках резервуара та запчастинах нашарування мінеральних речовин та солей, які за великої кількості можуть виводити з ладу кавоварку. Крім цього, до основних причин, які призводять пристрій до неробочого стану, можна віднести:

  • поломка електричного двигуна;
  • засмічення нагнітального насоса;
  • вихід з ладу кавомолки;
  • несправність датчика температури;
  • дефект у роботі блоку заварювання кавоапарату.

Точну причину зможе визначити кваліфікований майстер. Несправність, коли пристрій повністю відмовляє в роботі, є дуже серйозною причиною для звернення до фахівця. У тому випадку, якщо зламався двигун кавоварки, то полагодити апарат вручну неможливо. Не варто намагатися самостійно розібратися у джерелі проблеми. Довірте це компанії “Coffeeok Service”, заощаджуйте час та зусилля.

Що робити, якщо кавоварка не включається?

Кавомашина не включається

Дефект у роботі електричного блоку живлення, вихід з ладу двигуна – це основні причини того, чому кавоварка не включається. Дані несправності усунути дуже складно самостійно, тому фахівці рекомендують вдатися до послуг кваліфікованих експертів, які зроблять якісний ремонт та замінять дефектні деталі.

Щоб не допустити виникнення подібних поломок, необхідно дотримуватись кількох простих правил. По-перше, акуратно користуватися кавомашиною, ретельно стежити за її чистотою. По-друге, не нехтувати процедурою декальцинації. Ризик нашарування солей та мінеральних речовин залишається високим навіть у тому випадку, якщо використовується відфільтрована вода. Кваліфіковані працівники нашої компанії допоможуть за будь-яких видів несправностей.

Якщо кавоварка не вмикається, причини можуть бути найрізноманітнішими – несправність в електричному ланцюзі, дефект у вимикачі або проблеми з електроживленням. Професійні експерти проведуть детальну діагностику, виявлять і усунуть причину несправності, забезпечуючи надійне і безпечне ввімкнення кавоварки.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які переваги мають клієнти, які звернулися до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Майстри сервісного центру “Coffeeok Service” надають послуги з ремонту різних кавомашин у Києві. Невисока вартість дозволяє кожному клієнту відчути всі переваги висококласного обслуговування від кваліфікованих та досвідчених майстрів. Ми працюємо із будь-якими видами оплати, даємо гарантію терміном на 1 рік.

Діагностика безкоштовна за умови подальшого ремонту у наших експертів. Однією з найбільших переваг співпраці з нашою компанією є можливість взяти в тимчасове користування кавоварку з нашого власного парку кавомашини. Завдяки цій послузі ви не відчуватимете дискомфорт і зможете насолоджуватися улюбленим кавовим напоєм у будь-який час. Не витрачайте час і зусилля на самостійне ремонт кавоварки. Дозвольте нашим професійним фахівцям допомогти вам у цьому.

Поширені запитання

Кавомашина не включається – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала вмикатись у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не включається?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не включається?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не включається – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.