Тече вода з кавомашини

Тече вода з кавомашини

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Досить поширеною є проблема, за якої тече вода з кавоварки. Подібні дефекти виникають при неправильній експлуатації апарату або виході з ладу певних деталей. Іноді навіть нове обладнання може підтікати. Це заважає нормальній роботі кавоварки та приготуванню кавових напоїв.

Якщо вам довелося зіткнутися з проблемою, коли у вашій кавоварці тече вода, зверніться до сервісного центру “Coffeeok Service”. Наші досвідчені майстри оперативно проведуть діагностику кавоварного пристрою, виявлять можливі причини поломки та зроблять якісний ремонт кавоварки. Звернутися до фахівців компанії та залишити заявку ви можете за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – тече вода

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна конекторів гідросистеми250 грн
Заміна витратоміра (флоуметра) кавомашини250 грн
Заміна стимера/крана (пар/вода)500 грн
Заміна трубок високого тиску кавової машини500 грн
Заміна ущільнювачів бункера води кавомашини250 грн
Заміна гумового ущільнювача гідросистеми кавомашини250 грн
Очищення дренажного каналу (протоки) кавомашини250 грн
Реставрація флоуметра/лічильника води250 грн

Чому витікає вода з кавоварки?

Причини, за яких тече вода з кавомашини, різноманітні. Джерелом проблеми може бути як неакуратне керування користувачем, так і зношеність певних деталей. Серед найпоширеніших причин можна виділити такі:

  • ушкодження фільтруючих елементів кавоапарату;
  • знос гумових ущільнювачів корпусу;
  • дефект трубок гідросистеми.

Також частою причиною виявляється засмічення приймача для кави залишками використаних зерен. Постійне накопичення відходів та несвоєчасне проведення необхідних очисних робіт можуть з часом спровокувати появу такої несправності, як витікання рідини з кавоварки. Не варто намагатися самостійно вирішити проблему. Довіртеся спеціалістам компанії “Coffeeok Service” та заощаджуйте свій час та сили.

Що робити, якщо тече вода з кавомашини?

Тече вода з кавомашини

Пошкодження комплектуючих деталей, таких як фільтри або трубки, – це основна причина несправності, коли тече вода з кавомашини. Щоб вирішити проблему, необхідно спочатку оглянути пристрій та визначити джерело протікання рідини. Кавоварка обов’язково має бути розміщена на рівній поверхні. Далі необхідно постаратися зупинити витікання, тому що рідина може потрапити на інші запчастини та вивести їх з ладу.

Після здійснення цих процедур самостійні дії необхідно припинити та негайно звернутися до спеціалізованих служб, що займаються ремонтом кавомашин. Досвідчені майстри нашої компанії готові надати послуги діагностики та усунення поломок, пов’язаних із перебігом корпусу кавоварки. Якщо ви шукаєте якісний сервіс за розумними цінами, то звертайтеся до нас.

Протікання води в кавомашині може вказувати на пошкодження елементів ущільнювачів або трубопроводів. Як правило, цю проблему ми усуваємо на місці та протягом однієї години. Звернення до професіоналів дасть змогу оперативно виявити й усунути причину протікання, гарантуючи збереження цілісності кавомашини та її безперебійну роботу.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Позитивні нюанси для клієнтів під час звернення до сервісного центру “Coffeeok Service”

Вигоди та переваги клієнтів, які звернулися до сервісного центру Coffeeok Service, очевидні. Ми надаємо першокласний сервіс з обслуговування кавомашин від висококваліфікованих техніків у Києві та працюємо з несправностями кавоварок будь-якого рівня складності. Діагностика та детальне з’ясування причин поломок безкоштовні за умови подальшого ремонту кавомашини у стінах нашої майстерні.

Ми надаємо гарантію на 1 рік. Консультуємо клієнтів на всіх етапах проведення ремонту та даємо цінні рекомендації щодо запобігання несправностям надалі. Працюємо з будь-якими видами оплати. Маємо власний парк кавомашин і даємо їх на тимчасове користування клієнтам, поки наші майстри працюють над усуненням проблем техніки. Вартість робіт прийнятна кожному клієнту.

Поширені запитання

Кавомашина тече вода – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала правильно працювати у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина тече вода?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина тече вода?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина тече вода – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.