Поширені запитання

Куди я можу здати кавомашину в ремонт – адреса?

Віддати кавоапарат для ремонту можна за адресою – м. Київ, м.КПІ, пр. Перемоги, 22

Яка ціна діагностики кавової техніки?

У разі виконання ремонту фахівцями Coffeeok Service діагностика робиться безкоштовно, без ремонту у нас вартість буде 200 грн.

Щоб замовити ремонт у Coffeeok Service, що для того потрібно?

Замовити ремонт кавоварки дуже легко. Ви можете просто заповнити заявку у спеціальній формі для зворотного зв'язку, або дзвоніть нам за вказаними на сайті номерами телефонів.

Яка тривалість ремонту?

Найчастіше термін ремонту – від 1 до 5 днів. Його тривалість залежить від ступеня складності поломки та завантаженості фахівців у поточний момент.

Як проводиться оплата за ремонт?

Сплатити послуги можна готівкою або банківською карткою. Є можливість сплатити і за безготівковим розрахунком.

Чи можна зрозуміти по фото ступінь поломки та подальші дії?

Майстри Coffeeok Service користуються всіма доступними видами зв'язку, тому в деяких випадках ми зможемо дистанційно встановити причини поломки та наступні дії.

Чи можна зробити ремонт кавового обладнання на місці?

Так. Coffeeok Service має можливість виконати ремонт техніки на місці. Інженер виїде на місце з необхідними комплектуючими, зробить діагностику та відремонтує кавоапарат. Забезпечуємо виїзд спеціаліста по м. Київ безкоштовно!

Як дізнатися, на якому етапі знаходиться ремонт кавомашини?

Щоб відстежити статус, перейдіть до розділу "Статус ремонту" - посилання є вгорі сайту.

Де взяти деталі для ремонту?

СЦ Coffeeok Service має всі необхідні для ремонту кавоапарату незалежно від ступеня складності. Якщо деталі відсутні на складі, ми замовимо їх у виробника.

Чи можете ви використовувати деталі, якщо їх надасть клієнт?

Можна, але ми не зможемо дати гарантію на таку послугу.

Чи можу придбати запчастину в Coffeeok Service?

Ні. Наш сервісцентр не продає запасні деталі. Виняток становлять знімні акумуляторні батареї та зарядні пристрої (блоки живлення).

Чи надається гарантія на ремонт від сервісу?

Звичайно. Ми надаємо гарантію на виконані послуги та змінні деталі. Гарантійний термін на ремонт складає 12 місяців, на деталі – 3 місяці. У тому випадку, коли ви приносите свою деталь, гарантія не надається.

Чи можна, щоб після ремонту кавоапарат забрала інша людина?

Зрозуміло, так. Заздалегідь попередьте про це співробітника сервіс центру, зверніться до центру підтримки клієнтів у телефонному режимі або через онлайн чат. Щоб отримати прилад необхідно мати з собою оригінальний чек і документ, що підтверджує особу.

Чи зможу я забрати кавоапарат, якщо квитанцію втрачено?

У разі втрати чека, забрати прилад може лише особа, яка віддавала техніку в ремонт, при собі потрібно мати документи, що підтверджують особу. Додатково зв'яжіться з нами та повідомте про втрату квитанції, щоб уникнути спроб отримання кавоапарату зловмисниками.

Якщо залишилися питання, чи можу я обговорити їх з фахівцем з ремонту кавомашини?

Звичайно. Індивідуальну консультацію можна отримати за номером телефону +38 (063) 207-56-57, або залишайте заявку у формі зворотного зв'язку на нашому офіційному сайті.