Кавомашина не меле каву

Кавомашина не меле каву

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Досвідчені поціновувачі кави знають, що поширеною проблемою кавоварного обладнання є ситуація, за якої кавомашина не меле каву. Через це стає неможливим приготувати улюблений напій. Часто причиною цієї несправності є нестача кавових зерен. Іноді проблема криється у стані зерен. Вони можуть бути сирими чи жирними. Точну причину зможе визначити кваліфікований спеціаліст. Наш сервісний центр “Coffeeok Service” пропонує послуги з ремонту кавомашини від професійних майстрів. Вартість робіт доступна кожному за клієнта. Ми пропонуємо послуги з усунення несправностей кавоварок різної складності та консультуємо клієнтів щодо запобігання поломкам надалі. Зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, та залиште заявку на сервіс.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не меле каву

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Очищення вирви та жорнів500 грн
Налаштування помелу та дозатора кавоварки185 грн
Заміна двигуна кавомолки кавомашини750 грн
Заміна жорен (ножів) кавомашини500 грн
Заміна модуля управління (плати) кавомашини500 грн

Чому кавоварка не подрібнює каву?

Якщо кавоварка не подрібнює каву, то причина поломки може бути викликана різними факторами. Це може бути неправильний спосіб експлуатації кавоапарату або вихід з ладу окремих комплектуючих. До найчастіших причин поломок відносять таке:

  • несправність ножів чи жорнів;
  • низька якість зерен кави;
  • недостатня кількість зерен у резервуарі кавомашини;
  • вихід з ладу електричного двигуна апарату.

У випадку, якщо у пристрої не обертається шнек, причина поломки явно в дефекті двигуна. А викид у відходи перемеленої кави говорить про несправність блоку заварювання пристрою. Визначити конкретну проблему та зробити якісний ремонт у Києві допоможе діагностика від майстрів компанії “Coffeeok Service”.

Що робити, якщо кавоварка не меле каву?

Кавомашина не меле каву

Неякісні зерна – це основна причина того, чому кавоварка не меле каву. Щоб вирішити цю проблему, необхідно припинити користуватися ними, очистити відсік кавомашини, адже відсирілі або занадто жирні зерна прилипають до стінок резервуара і заважають нормальному функціонуванню системи. Процес очищення необхідно проводити дуже обережно, щоб не пошкодити деталі. Іноді для повноцінного завершення очищення необхідно використовувати пилосос.

Після того, як відсік буде упорядкований, необхідно встановити в кавомашині максимальний ступінь помелу кави і засипати нову порцію зерен. Іноді такий алгоритм дій допомагає привести до ладу пристрій. Якщо ж дані дії не допомогли, то не варто займатися ремонтом самостійно. Точне джерело несправності визначить майстер. Це дозволить уникнути повного виходу їх ладу кавоварки та усунути причини несправності.

Ця проблема може вказувати на несправності кавомолки або блокування механізму помелу. Кваліфіковане (акцентую, займатися цим повинен фахівець) втручання дає змогу провести ретельну діагностику, виявити несправності та провести якісний ремонт. Оперативне звернення до професіоналів гарантує збереження високої якості помолу і безперебійну роботу кавомашини.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які переваги отримує клієнт, звернувшись до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Клієнти, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”, отримують безліч переваг. По-перше, високий рівень сервісу, про що говорить професіоналізм і досвід наших техніків. По-друге, помірна ціна на ремонт кавомашини. До речі, діагностика у стінах наших майстерень безкоштовна за умови подальшої співпраці з компанією. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та даємо гарантію терміном на 1 рік.

Ми маємо власний парк кавомашин. Завдяки цьому маємо можливість давати в тимчасове користування пристрої, щоб жоден клієнт не відчув незручності, пов’язані з неможливістю пити улюблений напій під час ремонту. Не витрачайте свій час і зусилля, бережіть гроші і користуйтеся професіоналізмом фахівців, які не тільки впорядкують вашу кавоварку, але й продовжать термін її служби.

Поширені запитання

Кавомашина не меле каву – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала молоти каву у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не меле каву?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не меле каву?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не меле каву – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.