Кавомашина не гріє воду

Кавомашина не гріє воду

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Сучасні кавоварки більш складні в порівнянні з будь-якою іншою побутовою технікою. У них багатофункціональна конструкція, яка може вийти з ладу. Однією з найпоширеніших проблем кавоварного обладнання є ситуація, коли кавомашина не гріє воду. Це унеможливлює процес приготування напою і ставить під сумнів користування апаратом загалом.

Причини цього дефекту можуть бути викликані як неправильним способом експлуатації пристрою, так і виходом з ладу певних комплектуючих системи. Якщо вам довелося вирішити цю проблему, зверніться до фахівців сервісного центру “Coffeeok Service”. Наші майстри працюють з поломками будь-якого ступеня складності та зроблять якісний ремонт кавомашини за невисокою вартістю у Києві. Скористатися сервісом компанії можна, залишивши заявку за телефоном.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не гріє воду

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна бойлера (нагрівача) кавомашини500 грн
Заміна термовідсікача/термодатчика500 грн
Заміна електричної проводки500 грн

Чому кавоварка не нагріває воду?

Більшість недосвідчених користувачів кавомашин впевнені в тому, що пристрій не вимагає додаткового втручання в роботу та додаткового догляду, що є в корені неправильним судженням. Результатом такого недбалості може стати несправність, при якій кавомашина не гріє воду. Причин, при яких виникає даний дефект, може бути кілька: неакуратне користування кавоваркою, невчасні очисні процедури.

Правильне очищення включає наступні етапи:

  • декальцинацію;
  • очищення блоку заварювання;
  • видалення залишків кавових масел та накипу;
  • змащування механізмів кавоапарату.

За статистикою, найвищий відсоток несправностей виникає у тих користувачів, які не приділяли належної уваги декальцинації та зрідка користувалися автоматичною функцією очищення. Майстри компанії “Coffeeok Service” готові допомогти усунути подібні несправності та провести ремонт. Своєчасне звернення до кваліфікованих фахівців допоможе запобігти появі причин для поломки та заощадити багато грошей.

Що робити, якщо кавоварка не гріє воду?

Кавомашина не гріє воду

Нехтування декальцинацією – це часта причина несправності, коли кавомашина не гріє воду. Як відомо, жорстка вода залишає після себе нашарування на деталях у вигляді мінеральних відкладень, які згодом виводять з ладу всю кавоварку. Крім того, деякі неправильні дії користувача можуть порушити звичний режим роботи техніки. Для вирішення таких проблем варто керуватися кількома простими правилами.

По-перше, не варто наливати напій в охолоджений посуд. По-друге, потрібно обов’язково перевіряти ще раз усі налаштування та режими системи кавоварки. Іноді користувач може не помітити, як його налаштування збилися, що вплинуло на некоректну роботу пристрою. По-третє, перед початком використання кавомашини, необхідно прогріти її. Ця попередня процедура обов’язкова, вона проводиться шляхом приготування порції вхолосту.

Актуальність цієї проблеми не потребує додаткових пояснень: якщо кавомашина не нагріває воду, то каву заварити ви не зможете. Тому просто одразу телефонуйте майстрам Coffeeok Service. Ми оперативно приїдемо до вас і полагодимо техніку.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Основні причини, чому клієнтам варто звернутися до сервісного центру “Coffeeok Service”

Сервісний центр Coffeeok Service пропонує своїм клієнтам висококласні послуги ремонту за помірними цінами. Діагностика пристрою безкоштовна за умови подальшої співпраці з нашими техніками. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та даємо гарантію на свою роботу терміном на 1 рік. Завдяки наявності власного парку кавомашин ми можемо дати одну з них на тимчасове користування своїм клієнтам до повного ремонту їхнього пристрою.

Наша компанія надає сервіс з ремонту найскладніших несправностей. Якщо вам довелося зіткнутися з такою поломкою, як відсутність нагрівання води в кавомашині, збережіть свої зусилля, час і зверніться до нас.

Поширені запитання

Кавомашина не гріє воду – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала гріти воду у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не гріє воду?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не гріє воду?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не гріє воду – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.