Кавомашина скидає каву

Кавомашина скидає каву

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Кавомашина – це один з найбільш функціональних пристроїв серед побутової техніки, який істотно перевершує інші пристрої на кухні. Він складно сконструйований, має безліч крихких електронних схем та вузлів. При неправильній експлуатації пристрій швидко вийде з ладу, і приготувати улюблений кавовий напій буде набагато складніше. Однією з частих несправностей апарата є ситуація, коли кавомашина скидає каву. Найпоширенішою причиною появи такого дефекту є порушення в роботі помпи та зміна тиску в системі.

Якщо вам довелося зіткнутися з ситуацією, скористайтеся послугами майстрів сервісного центру “Coffeeok Service”. Ми надаємо сервіс високого рівня в Києві за вигідними цінами для кожного клієнта, дбаємо про якісний ремонт та запобігання можливим причинам несправностей надалі. Записатися на діагностику кавоварки у наших техніків можна за номером, вказаному на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – скидає каву

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Ремонт заварного вузла кавомашини200 грн

Чому кавоварка скидає суху каву?

Однією з найпоширеніших поломок кавомашини є проблема, при якій вона скидає каву. Таку несправність часто можна зустріти на домашніх кавомашинах з режимом прямого помелу. Причинами виникнення таких дефектів є:

  • неправильно відрегульований помел на пристрої;
  • недостатня кількість зерен у бункері автомата;
  • поломка помпи високого тиску;
  • несправність датчика керування.

Недосвідчені користувачі припускаються помилки, використовуючи зерна дуже великого помелу. Це може призвести до дефекту шестерні редуктора, на яку припадає підвищене навантаження. Дуже дрібний помел також негативно позначиться на роботі кавоварки. Система не зможе розкрити капсулу, через що видасть помилку. Якщо у вас виникли труднощі з використанням кавоварного обладнання та ваша кавоварка скидає каву, зверніться до майстрів компанії “Coffeeok Service”.

Що робити, якщо кавоварка скидає каву?

Кавомашина скидає каву

Некоректне регулювання помелу та зерна невідповідного розміру – це основні причини того, чому кавомашина скидає каву. Потрібно ретельно стежити за тим, щоб зерна були не надто великі і не надто дрібні, тому що і в першому, і в другому випадку на кавоварку припадає надто велике навантаження під час роботи.

Крім цього слід стежити за датчиком управління. Він може вийти з ладу в невідповідний момент і давати некоректні відомості про стан кавоварки. Як показує практика, така деталь важко піддається ремонту, здебільшого вона потребує повної заміни.

Скидання кави може бути спричинене кількома факторами, включно з неправильними налаштуваннями порції, засміченням кавомолки або несправностями в механізмі подачі кави. Професійна діагностика дає змогу точно визначити причину і вжити необхідних заходів для усунення несправності, забезпечуючи правильне приготування напою і запобігаючи втратам кави.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Яку користь для себе отримують клієнти, звернувшись до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Клієнти, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”, отримують безліч переваг. Ми надаємо можливість безкоштовної діагностики при подальшому ремонті у наших майстрів у Києві. Вартість сервісу, що надається, доступна для кожного клієнта. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та даємо гарантію терміном на 1 рік.

Ми також маємо власний парк кавомашини, завдяки чому можемо надати на тимчасове користування свій кавоапарат. Це дозволить насолоджуватись улюбленим напоєм навіть під час ремонту власного пристрою. Наші фахівці консультують та підтримують клієнтів на всіх етапах ремонту. Якщо ви зіткнулися з поломкою кавоварки, не витрачайте часу на самостійний ремонт. Фахівці нашої компанії ретельно оглянуть ваш пристрій, виявлять причини та усунуть усі можливі несправності кавоварки.

Поширені запитання

Кавомашина скидає каву – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала правильно працювати у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина скидає каву?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина скидає каву?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина скидає каву – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.