Кавомашина не зупиняється

Кавомашина не зупиняється

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Досвідчені користувачі знають, що поширеною причиною несправностей обладнання для кавоварки є ситуація, при якій кавомашина не зупиняється. Ця поломка може бути викликана неправильним доглядом за апаратом або виходом з ладу будь-якої деталі системи. Хоч би якою була несправність, не варто займатися ремонтом самостійно. Це може призвести до виходу з ладу приладу.

Якщо вам довелося зіткнутися з такою несправністю, коли кавомашина некоректно виконує свої функції, зверніться до професіоналів сервісного центру “Coffeeok Service”. Наші майстри працюють з проблемами будь-якого ступеня складності та роблять якісний ремонт у максимально короткі терміни та за вигідними цінами у Києві. Скористатися сервісом можна, залишивши заявку за номерами, вказаними на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не зупиняється

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Прошивка вузла керування кавомашини750 грн
Заміна модуля управління (плати) кавомашини500 грн

Чому кавоварка не припиняє роботу?

Проблема, за якої кавомашина не припиняє свою роботу, може бути викликана різними причинами. Зокрема, це неправильний догляд та експлуатація приладу, а також вихід із ладу певних елементів складної системи механізмів. До основних джерел поломки можна віднести наступне:

  • збій налаштувань системи;
  • вихід із ладу електроніки;
  • попадання зайвої вологи на запчастини кавомашини;
  • дефект роботи кнопки включення.

Подібні проблеми можуть виникати часто. Кожна із зазначених несправностей вимагає детальної діагностики та розкриття приладу. Якщо це стосується кнопки включення, то почистити контакти неможливо без зняття верхньої панелі. Ось чому не рекомендується проводити ремонт самостійно. Це може спричинити повний вихід з ладу всієї кавомашини. Досвідчені майстри нашої компанії зможуть допомогти усунути будь-які види несправностей та запобігти можливим дефектам надалі.

Що робити, якщо кавоварка не зупиняється?

Кавомашина не зупиняється

Вихід з ладу електроніки або попадання вологи на запчастини кавоварки – це основні причини того, чому кавомашина не зупиняється. Щоб вирішити цю проблему, можна спробувати повністю відключити кавоварку від мережі, зробити перерву протягом півгодини, після чого спробувати знову включити її. Якщо дана процедура не дала бажаного результату, то не обійтись без допомоги кваліфікованого майстра.

Наша компанія “Coffeeok Service” вже не один рік пропонує клієнтам якісний ремонт кавомашин у Києві. Досвідчені фахівці усувають причини поломок і роблять якісний та довгостроковий ремонт кавоварок. Якщо ви цінуєте свій час та кошти, то телефонуйте нам.

Якщо кавоварка не зупиняється, найчастіше причина несправності криється в сенсорах, датчиках або електронній системі управління. Професійна діагностика виявить конкретну причину і дасть змогу провести необхідний ремонт, забезпечуючи коректну роботу і автоматичну зупинку кавоварки при досягненні потрібної стадії приготування.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Переваги та вигоди для клієнтів, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”

Варто зазначити, що клієнти, які звертаються до нашого сервісного центру, отримують масу переваг і вигод. Вартість нашого сервісу є прийнятною для кожного. Ми приймаємо будь-які види оплати та даємо гарантію на свої роботи строком на 1 рік. Крім цього, ми надаємо безкоштовну діагностику кавоварки за умови подальшого ремонту в стінах наших майстерень.

Якщо ви хвилюєтеся про те, що не зможете готувати улюблений кавовий напій на час ремонту вашого пристрою, то ми можемо запропонувати вам вигідну умову. Маючи власний парк кавомашин, ми маємо можливість дати на тимчасове користування свій прилад. Якщо ви потребуєте ремонту кавомашини, наші професійні техніки усунуть усі причини несправностей. Можливі індивідуальні консультації клієнтів на всіх етапах ремонту.

Поширені запитання

Кавомашина не зупиняється – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не зупиняється?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не зупиняється?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не зупиняється – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.