Кавомашина не збиває молоко, не робить пінку

Кавомашина не збиває молоко, не робить пінку

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Дуже часто власникам кавоварного обладнання доводиться стикатися з проблемою, за якої кава машина не збиває молоко, не робить пінку. Це порушує звичний процес приготування улюбленого кавового напою та ставить під сумнів подальше користування апаратом. Причиною несправності у такому разі може бути як неправильна експлуатація приладу, і вихід з ладу певних деталей системи.

Якщо вам довелося зіткнутися з ситуацією, коли кавомашина не збиває молоко, не робить пінку, зверніться за допомогою до фахівців сервісного центру “Coffeeok Service”. Ми проведемо детальну діагностику пристрою та допоможемо вам усунути причину несправності кавомашини. Надаємо професійний сервіс у Києві за невисокою вартістю, ремонт доступний для кожного клієнта. Зателефонуйте та залиште свою заявку.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не збиває молок

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна бойлера (нагрівача) кавомашини500 грн
Обслуговування молочної системи кавоварки310 грн
Очищення (механічне) гідросистеми кавоварки250 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Заміна капучинатора подачі молока500 грн

Чому не виходить пінка з молока в кавомашині?

Причиною, що явно вказує на дефект у роботі кавоварки і провокує несправність, при якій кавоварка не збиває молоко, не робить пінку, є застій рідини в пітчері. Якщо молоко не крутиться, не рухається, то джерело поломки варто шукати в наступному:

  • засмічення повітроводу або молочної трубки;
  • вихід із ладу пароблоку;
  • забивання отвору для подачі пари;
  • дефект роботи датчика температури.

Засмічення певних деталей кавоварки може говорити про те, що користувач тривалий час нехтував процедурою очищення, внаслідок чого система вийшла з ладу. Щоб усунути несправність, необхідно зробити термінову декальцинацію та очищення. Пароблок міг зламатися через вихід із ладу одного з контактів кавоапарату. При неправильній роботі датчика температур багато функцій блокуються автоматично. У 90% випадків потрібна заміна датчика. Якою б не була причина поломки, не варто займатися ремонтом кавоварки самостійно. Кваліфіковані майстри нашої компанії виконають усі необхідні процедури з ремонту приладу у короткі терміни.

Що робити, якщо кавоварка не збиває молоко, не робить пінку?

Кавомашина не збиває молоко, не робить пінку

Забитий повітропровід або отвір для подачі пари – це основні причини того, чому кавоварка не збиває молоко, не робить пінку. Кавомашина може не збивати молоко через те, що використовується продукт поганої якості. Спробуйте замінити молоко на інше, щоб перевірити, чи запуститься капучинатор. За інших випадках розкривати прилад небезпечно.

Не рекомендується намагатися вирішити цю несправність самостійно, тому що ці проблеми вимагають заміни комплектуючих деталей та досвіду майстра. Наша компанія може запропонувати послуги кваліфікованих фахівців з діагностики пристрою та усунення подібних поломок.

За такої симптоматики робота майстра починається з ретельної діагностики, під час якої виявляються конкретні причини збою. Після цього професіонали проводять необхідний ремонт або заміну деталей, відновлюючи повноцінне збивання молока. Це не тільки забезпечує ідеальний смак напоїв, а й подовжує термін служби кавомашини.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Вигоди для клієнтів при зверненні до сервісного центру Coffeeok Service

Вигоди для клієнтів, які звернулися до сервісного центру Coffeeok Service, очевидні. Ми надаємо клієнтам висококласний сервіс за помірними цінами у Києві. Діагностика кавоварки безкоштовна за умови подальшого ремонту у стінах наших майстерень. Досвідчені техніки працюють із дефектами будь-якої складності.

Ми приймаємо будь-які види оплати. Даємо гарантію на 1 рік. Завдяки наявності власного парку кавомашин ми можемо дати в тимчасове користування пристрій, щоб жоден клієнт не відчував незручності і міг насолоджуватися улюбленим напоєм у будь-який час. Консультуємо клієнтів на всіх етапах проведення ремонту кавоварки.

Поширені запитання

Кавомашина не збиває молок – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала робити пінку у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не збиває молок?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не збиває молок?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не збиває молок – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.