Кавомашина не тримає тиск

Кавомашина не тримає тиск

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Наявність кавоварки значно спрощує приготування якісного і смачного кавового напою. Однак поширеною проблемою даного обладнання є втрата тиску в системі, що заважає нормальній роботі та експлуатації кавоварки. Основною причиною виникнення даного дефекту є порушення у роботі одного з механізмів.

Якщо вам довелося зіткнутися з подібною проблемою, і ваша кавомашина не тримає тиск, то звертайтеся в сервісний центр “Coffeeok Service”. Наші висококваліфіковані майстри проведуть детальну діагностику та виявлять усі можливі несправності. Залишити заявку ви можете, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не тримає тиск

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна бойлера (нагрівача) кавомашини500 грн
Заміна клапана кавової машини500 грн
Заміна конекторів гідросистеми250 грн
Заміна трубок високого тиску кавової машини500 грн
Заміна гумового ущільнювача гідросистеми кавомашини250 грн
Ремонт заварного вузла кавомашини200 грн
Ремонт клапану500 грн

Чому кавомашина втрачає тиск?

Причиною, через яку кавоварка втрачає тиск, найчастіше є засмічення сітки або самого носика подачі. Щоб усунути несправність, потрібно прочистити сітку. Для цього достатньо дістати її з ріжка та промити під проточною водою. Для покращення якості очищення можна використовувати м’яку щітку або зубочистку. Подібну процедуру проводять і з носиком. Його акуратно вичищають невеликим гострим предметом. Крім цього, поломка може бути спричинена такими причинами:

  • утворення повітряної пробки;
  • вихід з ладу помпи кавомашини;
  • засмічення фільтра залишками кави.

У тому випадку, якщо апарат не тримає тиск через повітряну пробку, впоратися з дефектом, що утворився, можна самостійно. Для цього достатньо запустити капучинатор, робота якого спровокує те, що пробка продавиться, а тиск у кавомашині нормалізується. Однак не всі причини так легко усунути. Тому не варто витрачати свій час та зусилля. Краще довіритися фахівцю, який виконає ремонт будь-якої складності та продовжить термін служби кавомашини навіть за такої складної несправності.

Що робити, якщо кавомашина не тримає тиск?

Кавомашина не тримає тиск

Скупчення залишків використаної кави у фільтрі, дефект помпи – це найчастіші причини того, чому кава машина не тримає тиск. Для вирішення цих проблем необхідно періодично очищати кавоварку від залишків перероблених зерен і використовувати дрібніший помел.

У випадку з виходом з ладу помпи кавомашини все трохи складніше. У цій ситуації причина полягає у поломці безпосередньо самої деталі. Надалі для нормальної роботи кавоварки потрібно замінити комплектуючу деталь на нову. Надати якісні послуги з ремонту та заміни запчастин кавоварок із вигідною вартістю оплати допоможуть досвідчені техніки компанії “Coffeeok Service”.

Нездатність машини тримати тиск – досить серйозна проблема, вона призводить до некоректної роботи або навіть повної зупинки обладнання. Причини такої ситуації можуть бути різними, але зі свого боку ми впевнені – зможемо повернути працездатність вашої техніки в будь-якому випадку.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які преференції отримує клієнт, звернувшись до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Майстри сервісного центру “Coffeeok Service” надають сервіс з обслуговування та ремонту кавоварних пристроїв у Києві. Ми гарантуємо високий рівень відновлювальних робіт, спрямованих на усунення несправностей будь-якого виду складності та запобігання можливим поломкам.

Якщо ваша кавоварка не тримає тиск, погано готує напої або видає зайві шуми, то зверніться за діагностикою в нашу компанію. Ми робимо доступним кваліфікований ремонт за прийнятними цінами для кожного клієнта. А власний парк кавомашин та постійна підтримка та консультація клієнтів на кожному з етапів робіт виділяє нас серед конкурентів. Заощаджуйте свій час та гроші, звертаючись за професійною допомогою фахівців.

Поширені запитання

Кавомашина не тримає тиск – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала тримати тиск у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не тримає тиск?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не тримає тиск?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не тримає тиск – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.