Кавомашина не промивається

Кавомашина не промивається

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Досвідчені користувачі знають, що поширеною причиною проблем кавоварних апаратів є ситуація, коли кавомашина не промивається. Це унеможливлює повноцінний процес приготування напоїв. Іноді проблема полягає в неправильній експлуатації пристрою або неполадках, пов’язаних із виходом з ладу певних деталей системи.

Якщо вам доводиться зазнавати незручностей, пов’язаних із самоочищенням кавоварки, зверніться до фахівців сервісного центру “Coffeeok Service”. Досвідчені майстри проведуть якісну діагностику пристрою та в найкоротші терміни виявлять несправності кавоварки, пов’язані з тим, що вона не промивається. Наша компанія дбає про кожного клієнта, а тому формує доступні ціни на всі види послуг. Щоб уточнити вартість огляду та ремонтних робіт, зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не промивається

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Хімічна чистка від кавових масел250 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Очищення дозатора (носиків видачі) кавоварки250 грн
Ремонт заварного вузла кавомашини200 грн
Ремонт помпи високого тиску500 грн

Чому кавоварка не виконує самоочищення?

Причиною, через яку кавоварка не промивається, найчастіше є наявність на внутрішніх вузлах і деталях сольових відкладень. Таке буває, коли рідина погано зливається з трубок, забитих накипом. Крім цього, серед найчастіших факторів, що провокують появу дефектів, можна виділити такі:

  • несправність парогенератора;
  • збій системи та налаштувань кавомашини;
  • виникнення повітряної пробки.

Якщо налаштування в порядку та суть проблеми того, що механізм не промивається, криється не в збої системи, варто перевірити стимер, який приєднується до парової трубки. Проблеми в роботі можуть бути викликані неправильним використанням кавоварки. Крім цього, причиною поломки може стати повітряний затор. Це означає, що в бойлері високий рівень пари, і через тиск помпа не добирає потрібної кількості води. Для точного уточнення проблеми несправності кавоварки та з’ясування того, чому пристрій не очищається, зверніться до майстрів сервісного центру “Coffeeok Service”. Наші фахівці нададуть кваліфікований сервіс та допоможуть швидко впоратися з поломкою.

Що робити, якщо кавоварка не промивається?

Кавомашина не промивається

Накопичення накипу, різних мінеральних відкладень на стінках деталей – це найпоширеніша причина того, чому кавомашина не промивається. Так відбувається через те, що вода, яка потрапляє до бойлера, дуже жорстка. Щоб вирішити цю проблему, потрібно буде звернутися до фахівців, які зроблять декальцинацію машини.

Якщо кавомашина не виконує самоочищення, має сенс звернути увагу на справність роботи термоблока. У цьому випадку перевіряються всі деталі, фільтри, насадки. Якщо технік виявить несправність цього елемента, знадобиться заміна комплектуючих. Не варто самостійно усувати поломку. Краще довіртеся майстрам нашої компанії і позбавтеся необхідності витрачати свій час і зусилля на ремонт складного обладнання.

Некоректне промивання може призвести до засмічення системи та погіршення якості кави. Професійний ремонт забезпечить ефективне і безпечне функціонування кавомашини. Тому дуже важливо звернутися до кваліфікованих фахівців, які зможуть точно виявити причину й усунути неполадки.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які переваги співпраці з фахівцями сервісного центру центру “Coffeeok Service”?

Спеціалісти нашої компанії “Coffeeok Service” займаються ремонтом кавомашин будь-якого ступеня складності та гарантують надання якісних послуг, доступних для кожного клієнта. Ми працюємо з будь-якими видами оплати, термін гарантії на сервіс – 1 рік.

Також наші спеціалісти проведуть безкоштовну діагностику кавомашини у Києві за умови подальшого проведення ремонту. Підтримка та консультування клієнта на всіх етапах ремонту пристрою, надання тимчасового кавового пристрою з нашого власного парку кавомашин – це додаткові переваги, чому клієнтам варто звернути увагу на нас.

Не витрачайте зусиль і часу на самостійний ремонт кавоварки. Передайте нам турботи з усунення причин дефектів і насолоджуйтесь комфортним користуванням машини та смачною кавою.

Поширені запитання

Кавомашина не промивається – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала промиватися у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не промивається?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не промивається?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не промивається – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.