Кавомашина не пробиває капсулу

Кавомашина не пробиває капсулу

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Часто дефекти кавомашин пов’язані з тим, що апарат не пробиває капсули. Через це неможливо повноцінно приготувати напій. Іноді проблема криється в неякісних капсулах, але найчастіше подібні неполадки пов’язані з виходом з ладу важливих деталей кавоприймача. Якщо Ви зіткнулися з цією проблемою, то фахівці сервісного центру “Coffee Service” готові надати послуги з ремонту несправностей кавоварки та ремонту капсулоприймача. Наші майстри проводять комплексну діагностику всіх механізмів машини та виявляють можливі несправності. Ми намагаємося, щоб ціни на наші послуги були доступними для кожного клієнта. Для того щоб уточнити вартість професійного огляду та ремонту машини, зателефонуйте нам або залиште заявку.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не пробиває капсулу

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Ремонт помпи високого тиску500 грн
Заміна частин заварного вузла кавомашини250 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Очищення та змащення заварного вузла кавоварки125 грн

Чому кавоварка не розкриває кавову капсулу?

Як показує практика, найпоширеніша причина того, чому кавомашина не пробиває капсулу, це неправильний спосіб її експлуатації. Несвоєчасне технічне обслуговування або використання неякісних кавових капсул може призвести до поломки обладнання. Серед найчастіших причин, через які кавоварка не проколює капсулу, можна виділити такі:

  • засмічення фільтра;
  • неправильне встановлення капсули;
  • виникнення повітряної пробки;
  • несправність блоку керування;
  • запилення механізмів апарату;
  • знос шнура та відсутність подачі електроживлення.

Якщо кавоварка не пробиває капсулу, то проблема може полягати в поломці самого кавоприймача. Точнішу причину можна визначити тільки після діагностики. Щоб зберегти свій час та гроші, викликайте майстра сервісного центру “Coffeeok Service”, який швидко визначить причину проблеми та ступінь несправності.

Що робити, якщо кавоварка не пробиває капсулу?

Кавомашина не пробиває капсулу

Засмічення фільтра, неправильні розміри помелу кави або відсутність профілактичних чисток – це найчастіші причини того, чому кава не пробиває капсулу. Щоб усунути цей дефект, потрібно перевірити стан капсулоприймача, фільтра, а також переконатися, чи підходять капсули до кавомашини.

Також дуже часто кавова капсула застрягає через неправильну її установку або невідповідність параметрам пристрою. Якщо причина криється в цьому, то капсулу розкривають вручну і заварюють порцію кави або в турці, або в гейзерній кавомашині. Бажано використовувати оригінальні капсули для заварювання кави та стежити за їхньою коректною установкою в машину. Не варто ігнорувати зміну тиску в системі. Це також може впливати на відкриття капсул під час приготування напою. Досвідчений технік швидко визначить джерело проблеми та зробить ремонт.

Якщо кавомашина не пробиває капсулу, переконайтеся, що капсула правильно встановлена і зафіксована. Також перевірте, чи немає засмічень у механізмі. Якщо це не допомогло, викликайте фахівця. Самостійно виконувати розбирання кавоапарата небезпечно – ви можете пошкодити механізми, і ремонт обійдеться набагато дорожче.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які можливості пропонують спеціалісти сервісного центру Coffeeok Service?

Наші спеціалісти пропонують широкий спектр послуг з усунення дефектів кавомашин у Києві. Основні переваги співпраці з нами – це наявність власного парку кавомашин, завдяки чому ми маємо можливість дати у користування своє обладнання у період проведення ремонтних робіт, а також постійне консультування своїх клієнтів та гарантія на 1 рік. Ми працюємо з будь-якими видами оплати та надаємо безкоштовний діагностичний огляд кавомашини у разі подальшого ремонту.

У разі невеликих дефектів можна вдатися до самостійного вирішення проблеми. Однак при серйозніших несправностях не варто ризикувати. Довіртеся фахівцям “Cofeeok Service” та заощаджуйте свій час та зусилля, надавши можливість кваліфікованим працівникам вирішити вашу проблему.

Поширені запитання

Кавомашина не пробиває капсулу – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала пробивати капсулу у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не пробиває капсулу?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не пробиває капсулу?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не пробиває капсулу – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.