Кавомашина не подає воду

Кавомашина не подає воду

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Одна з найпоширеніших труднощів, пов’язаних з тим, що кавомашина не подає воду, – це порушення в роботі гідросистеми апарату. Через це виникають труднощі у приготуванні кавового напою та подальшої експлуатації кавоварки. Причин виникнення даної несправності може бути кілька. Серед них можна виділити такі, як неправильне використання пристрою або вихід із ладу певних деталей системи.

Дати точну оцінку поломки можуть досвідчені фахівці сервісного центру “Coffeeok Service”. Вони здійснять діагностику кавоварки та складуть індивідуальний план подальшого ремонту техніки. Щоб залишити заявку та скористатися нашим сервісом надалі, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не подає воду

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна конекторів гідросистеми250 грн
Заміна витратоміра (флоуметра) кавомашини250 грн
Заміна стимера/крана (пар/вода)500 грн
Заміна трубок високого тиску кавової машини500 грн
Заміна ущільнювачів бункера води кавомашини250 грн
Заміна гумового ущільнювача гідросистеми кавомашини250 грн
Очищення дренажного каналу (протоки) кавомашини250 грн
Реставрація флоуметра/лічильника води250 грн

Чому кавоварка не качає воду?

Основна причина того, чому кавоварка не подає воду, – це технічний збій у роботі поплавка або засмічення фільтра. Така деталь, як поплавець, відповідає за точне визначення рівня води в бойлері кавомашини, а тому схильна до постійного впливу гарячої води, яка згодом деформує його форму і зміщує положення щодо встановленого спочатку рівня. Крім цього, причина несправності кавомашини може бути спровокована таким:

  • скупченням повітря у системі;
  • постійним використанням твердої води;
  • засміченням окремих деталей кавоварки.

Подача в бойлер окропу також дуже негативно позначається на загальному стані роботи кавоварки та провокує появу такої несправності, при якій кавоварочне обладнання не подає воду. Не займайтеся самостійним ремонтом техніки, користуйтеся висококласним сервісом компанії “Coffeeok Service” і забудьте про тривалий та дорогий ремонт за захмарними цінами.

Що робити, якщо кавоварка не подає воду?

Кавомашина не подає воду?

Несвоєчасна декальцинація пристрою, надлишок повітря в системі, засмічення фільтра – це головні причини, чому виникає несправність техніки та кавоварка не подає воду. Для усунення подібних поломок необхідно перевірити стан шлангу, з якого надходить вода, перезапустити насос, очистити фільтр від залишків кави та запросити на діагностику майстра, який виявить реальні причини поломки.

Рішення полагодити кавоварку самостійно може призвести до значного погіршення стану техніки, що ускладнить спеціалісту процес роботи. Не варто ризикувати. З компанією “Coffeeok Service” ви можете бути впевнені, що ваш пристрій буде в повному порядку.

Дуже важливо відразу звернутися до професіоналів, якщо кавоварка не подає воду. Тільки експерти зможуть провести діагностику системи, визначити несправний компонент і професійно відновити працездатність кавомашини, забезпечуючи її довгострокову ефективну роботу.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які вигоди отримують клієнти, звернувшись до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Клієнти, які звертаються до нашого сервісного центру, отримують для себе безліч переваг. Нашим майстрам під силу усунення поломок усіх видів складності. Наявність власного парку кавомашин дозволяє дати на тимчасове користування свій кавоапарат, щоб кожен клієнт відчував себе комфортно і міг насолоджуватися улюбленим напоєм, поки його кавоварка знаходиться в ремонті.

Діагностика та огляд дефектів кавомашин проводиться безкоштовно за умови подальшого ремонту нашими техніками у Києві. Гарантія на виконані роботи складає 1 рік. Ми працюємо з будь-якими видами оплати. Вартість послуг невисока, це дозволяє отримати можливість якісного обслуговування на професійному рівні. Заощаджуйте свій час та зусилля, користуйтеся послугами досвідчених майстрів, і ваша кавоварка прослужить вам довго.

Поширені запитання

Кавомашина не подає воду – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала подавати воду у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не подає воду?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не подає воду?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не подає воду – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.