Кавомашина не бачить каву

Кавомашина не бачить каву

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Кавоварочне обладнання – це складна система механізмів, які можуть вийти з ладу. Найпоширенішим видом поломки є ситуація, коли кавомашина не бачить кави. Причина подібної несправності може бути викликана неакуратним використанням приладу, виходом із ладу окремих деталей. Не варто шукати джерело поломки самостійно. Досвідчений майстер за короткі терміни зможе визначити справжню причину та зробити якісний ремонт.

Якщо вам довелося зіткнутися з ситуацією, коли ваша кавомашина не бачить кави, зверніться до компанії “Coffeeok Service”. Наші техніки займаються професійним ремонтом кавомашин за вигідними цінами. Бережіть свої зусилля та заощаджуйте час. Залишити заявку на сервіс від наших майстрів можна за телефоном або на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не бачить каву

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна витратоміра (флоуметра) кавомашини250 грн
Налаштування помелу та дозатора кавоварки185 грн
Ремонт заварного вузла кавомашини200 грн

Чому кавоварка не визначає наявність зерен?

Кавомашина не визначає наявність зерен з кількох причин. Найчастіші з них – це повний вихід із ладу певних деталей. Усунути причину такого дефекту самостійно неможливо. Тільки комплексна робота та детальна діагностика фахівців допоможе усунути дефект та відновити нормальну роботу кавомашини. Несправність може бути спричинена такими нюансами:

  • порушення роботи силового блоку;
  • дефект системи керування кавомашиною;
  • засмічення внутрішніх деталей зайвою рідиною чи кавовим пилом;
  • вихід із ладу двигуна.

Не варто ігнорувати таку причину несправності, як природне зношування. Іноді довга робота може викликати різні дефекти окремих комплектуючих кавоварки і виводити її з ладу. Виявити те, чому пристрій не працює правильно, допоможуть кваліфіковані майстри сервісного центру Coffeeok Service. Ми працюємо з поломками будь-якого рівня складності та пропонуємо своїм клієнтам висококласний ремонт.

Що робити, якщо кавоварка не бачить каву?

Кавомашина не бачить каву

Вихід з ладу двигуна апарату або порушення роботи силового блоку – це основні причини того, чому кавомашина не бачить кави. Це може відбуватися через тривалу безперервну роботу, неправильну експлуатацію кавоварки, а також через заливання елементів системи рідиною. Для вирішення цієї несправності необхідно терміново звернутися до кваліфікованого фахівця.

Більшість недосвідчених користувачів не приділяє належної уваги очищенню кавоапарату, внаслідок чого важливі деталі приладу швидко зношуються і виходять з ладу в невідповідний момент. Дуже важливо періодично проводити процедуру декальцинації, очищати фільтри від засмічення та стежити за тим, щоб зерна кави були відповідного розміру. Занадто великі можуть нашкодити роботі кавомолки, залишаючи жирні олії, а занадто маленькі змушують механізм працювати вхолосту. Точну причину того, чому кавоварка не бачить кави, зможе визначити кваліфікований спеціаліст нашої компанії.

Якщо кавомашина не розпізнає каву, це може бути спричинено збоями в системі зчитування картриджів, несправностями в механізмі завантаження кавового порошку або проблемами з сенсорами. Майстри нашого сервісу проведуть детальну діагностику, виявлять і усунуть причину несправності, відновлять правильну роботу системи і забезпечать коректне приготування кави.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Переваги для клієнтів, які звернулися до сервісного центру “Coffeeok Service”

У клієнтів, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”, багато вигод та переваг. Нашим фахівцям підвладні найскладніші несправності. Вартість робіт невисока, що дозволяє кожному клієнту відчути якість та високий рівень сервісу. Ми приймаємо будь-які види оплати та даємо гарантію терміном на 1 рік. Діагностика безкоштовна за умови подальшого ремонту у стінах наших майстерень у Києві.

Наша компанія має власний парк кавомашин. Завдяки цьому ми маємо можливість дати у тимчасове користування пристрій, щоб жоден з наших клієнтів не відчував незручностей та міг насолодитися улюбленим напоєм у будь-який час. Не займайтеся ремонтом кавомашини самостійно. Звертайтесь до нашої компанії.

Поширені запитання

Кавомашина не бачить каву – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала бачити каву у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не бачить каву?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не бачить каву?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не бачить каву – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.