Кавомашина погано віджимає каву

Кавомашина погано віджимає каву

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Поширеною проблемою кавоварного обладнання є ситуація, коли кавомашина погано віджимає каву. Це заважає нормальній експлуатації апарату та порушує звичний процес приготування напою. Причиною цієї несправності може бути неправильне поводження з приладом або вихід із ладу певних деталей кавоварки. Точну поломку допоможуть виявити кваліфіковані майстри.

Сервісний центр “Coffeeok Service” пропонує послуги з детальної діагностики та якісного ремонту кавомашини на будь-якій стадії поломки. Наші професійні техніки чинять кавоапарати в Києві за вигідними цінами. Залишити заявку на сервіс можна за номером телефону, вказаному на сайті.

Переваги

Досвідчені майстри

Працюємо на ринку сервісу кавового обладнання понад 6 років.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – погано віджимає каву

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика300 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Налаштування помелу та дозатора кавоварки235 грн
Заміна жорен (ножів) кавомашини550 грн

Чому кавоварка не формує кавову таблетку?

Кавомашина може не формувати таблетку кави з кількох причин. Джерело несправності варто шукати у порушенні роботи механізмів пристрою. Прилад може вимагати детальної діагностики та ремонту через такі можливі обставини:

  • дефект ущільнювача у термоблоці;
  • вихід з ладу кавомолки;
  • засмічення заварювального механізму;
  • порушення роботи блоку керування;
  • некоректні налаштування кавомашини.

Незалежно від того, яка причина спричинила поломку, не варто ігнорувати кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців. Наша компанія пропонує висококласні послуги для кожного клієнта. Ми не тільки робимо техніку, а й консультуємо кожного користувача кавомашини на всіх етапах проведення ремонту, а також даємо чіткі та дієві рекомендації щодо того, як уникнути нових поломок надалі.

Що робити, якщо кава машина погано віджимає каву?

Кавомашина погано віджимає каву

Вихід з ладу кавомолки або блоку заварювання – це основні причини того, чому кавомашина погано віджимає каву. При тривалій роботі та ігноруванні етапу регулярного очищення жирні олії від зерен кави осідають на деталях приладу та виводять його з ладу. Для вирішення подібних проблем необхідно періодично видаляти залишки зерен та пилу, а також проводити декальцинацію.

В інших випадках, коли причина криється в дефекті роботи комплектуючих кавоварки, не варто займатися самостійним ремонтом приладу. Можливо, знадобиться не тільки ремонт, але й повна заміна деталі пристрою. Зверніться до компанії “Coffeeok Service”. Наші майстри у короткі терміни визначать причину несправності та зроблять ремонт.

Якщо кавомашина погано віджимає каву, можливо, проблема пов’язана із засміченням фільтра або несправністю в механізмі віджимання. Діагностика та ремонт допоможуть усунути причину неполадки, забезпечуючи ефективне віджимання кавової маси і підтримуючи високу якість приготованої кави.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Які головні переваги для клієнтів, які звернулися до сервісного центру “Coffeeok Service”?

Перевага для клієнтів, які звертаються до нашого сервісного центру, очевидні. Досвідчені майстри працюють з будь-якими видами поломок, успішно усувають різні дефекти кавомашини і запобігають появі нових несправностей. Вартість ремонту не перевищує рамки середнього рівня, завдяки чому кожен клієнт зможе відчути високий рівень сервісу.

Діагностика від наших спеціалістів безкоштовна за умови подальшої співпраці. Ми приймаємо будь-які види оплати та даємо гарантію терміном на 1 рік. Приємним бонусом є наявність власного парку кавомашин, завдяки чому ми маємо можливість дати на тимчасове користування кавоварку та позбавити клієнта труднощів, викликаних неможливістю приготувати улюблений напій. Якщо вам довелося зіткнутися з несправностями пристрою, зокрема проблемою, коли кавомашина погано віджимає каву, зверніться до нашої компанії “Coffeeok Service”. Бережіть свій час та заощаджуйте кошти.

Поширені запитання

Кавомашина погано віджимає каву – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала правильно працювати у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина погано віджимає каву?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина погано віджимає каву?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина погано віджимає каву – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.