Кавомашина гуде, шумить, свистить

Кавомашина гуде, шумить, свистить

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Часто в процесі роботи з кавоапаратом виникає така проблема, коли він починає видавати зайві звуки. Цей дефект супроводжується характерними ознаками: гуде, шумить, свистить. Це створює дискомфорт і не дає нормально користуватися кавовим обладнанням. Причини появи подібних незручностей можуть бути викликані різними обставинами: і неправильним користуванням, обслуговуванням кавоварки, і виходом з ладу певних деталей механізму.

Визначити точну причину несправності та усунути поломку допоможуть досвідчені фахівці сервісного центру Coffeeok Service. Ми пропонуємо якісне обслуговування кавоварної техніки за доступними цінами для кожного клієнта. Залишити заявку на сервіс можна за номером, вказаному на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – гуде, шумить, свистить

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна вузла редуктора кавомашини500 грн
Очищення та змащення заварного вузла кавоварки125 грн
Ремонт заварного вузла кавомашини200 грн

Чому кавоварка видає зайві звуки?

З проблемою, коли кавомашина гуде, шумить, свистить, може зіткнутися навіть власник нового апарату. Будь-який сторонній звук говорить про несправність пристрою. Не варто активно користуватися кавоваркою, якщо вона видає нехарактерні для її роботи звуки. Це може призвести до повного виходу з ладу.

До основних причин, чому кавоварка гуде, шумить, свистить, можна віднести наступне:

  • засмічення елементів заварювального пристрою;
  • поломка помпи;
  • зменшення тиску з ріжка кавоварки;
  • вихід з ладу кавомолки;
  • дефект роботи електронного модуля.

Також причина зайвих шумів може бути обумовлена ​​виникненням повітряної пробки в кавомашині або відсутністю належної кількості води в бойлері. Досвідчений майстер відразу визначить причину поломки її звуку. Спеціалісти нашої компанії “Coffeeok Service” пропонують якісний сервіс у Києві. Вони швидко проведуть діагностику кавоварки, визначать причини несправності та зроблять якісний ремонт.

Що робити, якщо кавоварка гуде, шумить, свистить?

Кавомашина гуде, шумить, свистить

Несправність деталей механізму техніки – це основна причина того, чому кавоварка гуде, шумить, свистить. Якщо ви виявили у роботі своєї кавоварки подібні нюанси, бажано тимчасово припинити користування пристроєм та вдатися до кваліфікованої допомоги досвідчених майстрів.

Вкрай небажано намагатися самостійно розібрати кавоварку і займатися ремонтом несправностей. Єдине, що можна зробити до приходу техніка, це видалити фільтр системи від накипу та мінеральних нашарувань, які залишає жорстка вода. Як відомо, поява накипу – це досить часта проблема, з якою стикаються досвідчені користувачі, проте повноцінну процедуру декальцинації зможуть провести лише кваліфіковані фахівці.

Гудіння, шуми або свисти в кавомашині можуть свідчити про несправність насоса, проблеми з механізмом або засмічення трубопроводів. Точніше можна сказати тільки після діагностики. Професійний огляд дасть змогу точно визначити й усунути причини цих звуків, забезпечуючи безшумну й ефективну роботу кавомашини.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Користь для клієнтів при зверненні до сервісного центру “Coffeeok Service”

Кожен клієнт, який звертається до сервісного центру “Coffeeok Service”, отримує безліч вигод та переваг. Ми надаємо послуги ремонту кавомашин за вигідною вартістю та проводимо безкоштовну діагностику пристрою при подальшому залученні наших майстрів до ремонту дефектів.

Завдяки наявності власного парку кавомашин, ми маємо можливість дати в тимчасове користування техніку, доки не буде закінчено ремонт. Працюємо з будь-якими видами оплати та даємо гарантію терміном на 1 рік. Не витрачайте даремно свій час, сили, зайві кошти і звертайтеся за кваліфікованими послугами професіоналів.

Поширені запитання

Кавомашина гуде, шумить, свистить – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала правильно працювати у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина гуде, шумить, свистить?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина гуде, шумить, свистить?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина гуде, шумить, свистить – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.