Капучинатор кавомашини не всмоктує молоко

Капучинатор кавомашини не всмоктує молоко

  • Транспортування кавомашин у СЦ
  • Гарантія на роботи та запчастини до 1 року
  • Виїзд у день звернення

Оформляйте заявку на виїзд / доставку прямо зараз! Відповімо на всі запитання та надамо детальну консультацію.

Частою причиною поломок кавоварного обладнання є ситуація, за якої капучинатор кавоварки не всмоктує молоко. Ця поломка може бути спричинена як неправильною експлуатацією апарата, так і несправністю певних комплектуючих деталей приладу. Це заважає нормальній роботі пристрою та не дозволяє повноцінно приготувати кавовий напій.

Якщо вам довелося зіткнутися з подібною проблемою, зверніться до сервісного центру Coffeeok Service. Наші фахівці працюють з будь-якими видами несправностей та надають якісний сервіс за вигідною вартістю у Києві. Залишити заявку можна по телефону або на сайті.

Переваги

Власний парк кавомашин

Перш ніж забрати Вашу кавоварку на сервіс, ми надамо нашу тимчасову, щоб ви могли насолоджуватися улюбленим напоєм.

Гарантія на ремонт кавомашини

Гарантія від СЦ на ремонт кавової машини 1 рік, на запчастини 3 місяці.

Працюємо з будь-якими способами оплати.

Надаємо акти виконаних робіт з ремонту кавових апаратів та чеки на замінені запчастини.

Безкоштовна консультація та супровід

Супроводжуємо та консультуємо з усіх питань, пов'язаних із роботою кавової техніки.

Ціни на ремонт, якщо кавомашина – не всмоктує молоко

Діагностика
ПослугаЦіна
Діагностика250 грн
Доставка та від'їзд Майстра
ПослугаЦіна
Доставка кавоварки або виїзд майстра у межах міста Київ375 грн
Ремонт та сервіс кавових машин
ПослугаЦіна
Заміна бойлера (нагрівача) кавомашини500 грн
Обслуговування молочної системи кавоварки310 грн
Очищення (механічне) гідросистеми кавоварки250 грн
Не механічне очищення гідросистеми (декальцінація)310 грн
Заміна капучинатора подачі молока500 грн

Чому капучинатор кавоварки не збиває молоко?

Досвідчені користувачі знають, що проблема, при якій капучинатор кавомашини не збиває молоко – це часта причина несправностей, яка потребує серйозного ремонту кваліфікованими фахівцями. До утворення поломки приладу може призвести:

  • дефект у роботі парового насосу кавомашини;
  • засмічення комплектуючих деталей системи;
  • збій налаштувань кавоапарату;
  • порушення модуля управління;
  • несправності молочної трубки.

Кожна з можливих причин поломки вимагає уваги майстра та детальної діагностики. Варто відзначити, що більшість користувачів ігнорують процедуру очищення кавомашини, а жорстка вода, як відомо, має властивості залишати після себе нашарування на стінках деталей пристрою у вигляді мінеральних нашарувань і солей. Це сприяє прискоренню виходу з ладу кавоварки. Незважаючи на вбудовану функцію самоочищення багатьох приладів, процедура декальцинації потребує професійного підходу кваліфікованого техніка. Майстри нашої компанії можуть допомогти у цій проблемі та усунути причини несправностей кавомашини у короткі терміни.

Що робити, якщо капучинатор кавоварки не всмоктує молоко?

Капучинатор кавомашини не всмоктує молоко

Засмічення молочної трубки – це основна причина, через що капучинатор кавомашини не всмоктує молоко. Найчастіше ця поломка відбувається через погану якість обраного молока або неправильний догляд за приладом. Щоб виправити ситуацію, варто негайно промити трубку капучинатора під водою. Якщо це не допомогло, то не рекомендується проводити подальший ремонт кавоварки самостійно.

Згідно з правилами експлуатації кавомашин, техніку варто промивати та очищати після кожного приготування напою. Іноді молоко може бути поганої якості або занадто високої жирності. Це також може впливати на роботу капучинатора. Заощаджуйте свій час та зусилля, скористайтесь послугами професійного ремонту від фахівців компанії “Coffeeok Service”.

Така проблема найчастіше спричинена засміченням трубок, несправністю в насосі або проблемами з регулюванням тиску пари. Професійна діагностика дає змогу виявити конкретну причину і вжити заходів для усунення несправності, забезпечуючи правильне функціонування капучинатора і створення ідеальної молочної піни.

Стрельчук Євген — майстер з ремонту

Головні вигоди для клієнтів, які звернулися до сервісного центру “Coffeeok Service”

Клієнти, які звертаються до сервісного центру “Coffeeok Service”, отримують безліч переваг. По-перше, наші ціни приємно здивують, ми приймаємо будь-які види оплати. По-друге, діагностика кавоварки безкоштовна за умови подальшого ремонту у стінах наших майстерень. По-третє, наші кваліфіковані спеціалісти дають гарантію сервісу терміном на 1 рік.

Крім цього, наша компанія має власний парк кавомашин, завдяки чому ми маємо можливість дати у тимчасове користування свій пристрій, щоб жоден клієнт не відчував незручності через неможливість готувати улюблений напій. Довіряйте професіоналам і ваша кавоварка прослужить вам довго.

Поширені запитання

Кавомашина не всмоктує молоко – чи можна провести діагностику в Coffeeok Service?

У випадку, коли кавоварка перестала всмоктувати молоко у нас у сервісному центрі ви зможете отримати безкоштовне діагностування кавоварки, щоб зрозуміти в чому причина. Послуга безкоштовна тоді, коли ремонт виконується у нас у сервісі у Києві. У разі відмови вартість діагностики несправності від 200 грн.

Як замовити послугу ремонту, якщо кавомашина не всмоктує молоко?

Дзвоніть за цим номером +38 (063) 267 36 33 або заповнюйте спеціальну форму-заявку на обслуговування та ремонт. Експерти сервісного центру зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо замовлення послуги або несправності.

Чи можна дізнатися на якому етапі і який статус ремонту кавоварки?

Для того, щоб відстежувати етап ремонту, перейдіть до розділу “Статус ремонту”

Скільки часу займає ремонт, якщо кавомашина не всмоктує молоко?

СЦ Coffeeok Service усуває неполадки кавових апаратів за 1-5 днів

Кавомашина не всмоктує молоко – чи є гарантія на ремонт?

Звичайно. Coffeeok Service дає гарантію на ремонт та змінені комплектуючі. Термін гарантії на ремонтні роботи від сервісу – 1 рік, на запчастини – 3 місяці. Гарантія не надається, якщо встановлюється запчастина, яку ви принесли самі.
Стрільчук Євген - майстер з ремонту
Стрільчук Євген - майстер з ремонту

Якщо у вас залишилися питання, можна задати їх за телефоном: 0 800 336 926 або залишити заявку на сайті.

Можливо Вас зацікавить

Комплексний догляд та очищення допоможе уникнути поломки, продовжити термін служби кавомашини та покращити якість напоїв.