Коди помилок кавомашин Gaggia

У кавопарапараті Gaggia не так багато функцій і в них легко розбереться навіть той, хто тільки-но почав користуватися даною технікою. Однак з часом під час експлуатації на дисплеї можуть з’являтися написи, яких ви раніше не бачили. Більшість таких написів — це коди помилок кавомашин Gaggia. За ними можна визначити, що саме зламалося.

Наявність помилки кавомашини Гаджія дозволяє власнику приладу вирішити, як йому вчинити в даній ситуації: виконати ремонт самостійно або звернутися за допомогою до сервісного центру Coffeeok Service.

Основні коди помилок у кавомашинах Gaggia

За текстом помилки кавомашини Gaggia на екрані легко зрозуміти можливу причину несправності кавоварного обладнання. Таблиця дозволить вам познайомитися з кодами помилок кавомашин Gaggia і що вони означають.

Коди помилок кавомашин ГаджіяПричини
DREGDRAWER FULLПереповнений резервуар для кавових відходів
DESCALINGУтворення накипу в апараті
BREWUNIT MISSINGВідсутність заварного пристрою
FILL WATERTANKВідсутність води в баку
GRINDER BLOCKEDЖернова кавомолки заблоковані

Це лише найпоширеніші помилки кавомашини Gaggia. У разі несправності кавоварки на дисплеї можуть спалахувати інші коди. Якщо кавомашина Гаджія видає помилку, а проблему в системі не виявлено — потрібна ретельна діагностика.

Часті помилки кавомашин Гаджія – що робити?

Нижче ви знайдете відповіді на неполадки в кавомашинах, що найчастіше з’являються. Всі рішення застосовуються до всієї лінійки Гаджія.

DREGDRAWER FULL – переповнений резервуар для кавових відходів

Це означає, що ємність для відходів переповнена. При увімкненому пристрої необхідно очистити лоток від відходів і встановити його на місце не раніше ніж через 10 секунд.

DESCALING – утворення накипу в апараті

Пристрій сигналізує про засміченість системи накипом. Виконайте процедуру декальцинації або замовте цю послугу у сервісному центрі Coffeeok Service.

BREWUNIT MISSING – відсутність заварного пристрою

Помилка говорить про те, що немає заварного пристрою, або він некоректно встановлено. Проблема вирішується натисканням кнопки «PRESS» та вилученням ЗП, з подальшим його поверненням на місце.

Помилка FILL WATERTANK – відсутність води в баку

Налийте рідину в ємність і помилка зникне.

Помилка GRINDER BLOCKED — жорна кавомолки заблоковані

Швидше за все в неї потрапило сміття або камінчик. Вимкніть пристрій та очистіть кавомолку пилососом, по можливості усуньте все зайве. Якщо видимих причин немає, можна запустити техніку заново.

Ці та інші кодування можуть з’являтися на різних моделях кавоварок Gaggia, серед яких:

  • Classic Evo Green RI9481/17;
  • Classic Evo Yellow RI9481/18;
  • Classic Evo Inox RI9481/11;
  • Accademia Inox SS RI9782/01;
  • ESPRESSO CLASSIC EVO RED RI9481/12.

Вартість ремонту з усунення типових проблем кавомашин Gaggia

Якщо кавомашина Gaggia видає помилку, і ви не можете самі розібратися з проблемою, вам буде потрібна допомога фахівця нашого сервісного центру Coffeeok Service. Майстер проведе правильне дешифрування та виконає діагностику, озвучить остаточну вартість робіт. Наші ціни на ремонт можна переглянути на сторінці ремонт кавомашин Gaggia.