Коди помилок кавомашин Franke

Існують різні причини появи помилки кавомашини Franke, часто не викликані серйозними поломками. Кавоапарати цього бренду є технічно складними приладами, забезпечені опцією самодіагностики. Якщо якась із деталей або вузлів виходить з ладу, електроніка сигналізує про несправності та на екран виводяться коди помилок кавомашин Franke.

Основні коди помилок у кавомашинах Franke

Найбільш поширені коди помилок кавомашин Франке, які зможуть вам допомогти за відсутності під рукою мануалу:

Коди помилок кавомашин FrankeПричини
Error 1Збої в паровому блоці
Error 2Поломка термодатчика
Error 8Вийшов з ладу редуктор
Empty traysЗасмічений піддон із залишками кави
Fill up pipe systemУтворився повітряний затор у системі

Крім помилок кавомашин Franke, що самодіагностуються, може знадобитися допомога фахівця сервісного центру Coffeeok Service. Це можуть такі несправності як відсутність подачі води, протікання, не працює капучинатор та інші.

Всі ці несправності вимагають професійної діагностики. Навіть дрібна поломка техніки, у якої «своє» кодування, за відсутності своєчасного ремонту, може призвести до більш серйозних проблем.

Часті помилки кавомашин Франке — що робити?

У роботі кавоапаратів цього бренду періодично можуть виникати проблеми. Наприклад, пристрій не вмикається або повільна подача напою. Розглянемо часті помилки та дії щодо їх усунення.

Error 1 – збої в паровому блоці

Якщо кавомашина Franke видає помилку, варто звернутися до фахівців майстерні, оскільки код говорить про поломку парового блоку. Найчастіше потрібна заміна елемента.

Error 2 – поломка термодатчика

Кавоварка видає такий код за несправності термодатчика. Цю проблему можна вирішити викликом майстра сервісного центру.

Error 8 – несправний редуктор

Ця помилка говорить про поломку редуктора кавоапарату. Можна самостійно провести первинний ремонт. Для цього відключіть пристрій від джерела живлення, промийте вузол заварювання. Якщо це не призвело до зникнення помилки кавомашини Франке, зверніться за допомогою до сервісного центру Coffeeok Service.

Empty trays – засмічений піддон із залишками кави

Вийміть контейнер для кавової гущі при увімкненому апараті, зачекайте щонайменше 5 секунд і встановіть його назад.

Fill up pipe system — утворився повітряний затор у системі

Потрібно вимкнути прилад та скинути пару. Після стравлення тиску, знову увімкніть пристрій. Якщо не вдається розвіяти кавоваркове обладнання, тоді прямий шлях до сервісного центру.

Наведені вище помилки та інші несправності властиві й іншим моделям Franke:

  • A300 MS;
  • A600 FM;
  • А400;
  • A200 MS.

Вартість ремонту з усунення типових проблем кавомашин Franke

Ми виконаємо ретельну діагностику, дешифрування вашої кавомашини, яка допоможе в найкоротші терміни виявити причину її виходу з ладу і запобігти виникненню можливих неполадок у майбутньому. Вартість ремонтних робіт з усунення несправностей цієї техніки озвучимо після діагностики. Для отримання актуальної інформації відвідайте сторінку ремонт кавомашин Franke.