Коди помилок кавомашин Bosch

У багатьох випадках ремонт кавоварки не потребує професійних навичок та складних інструментів. Якщо у вас виникла проблема з кавомашиною Bosch, можна скористатися інформацією нижче. Наявність дисплея – відмінна риса даної техніки, на ньому відображаються помилки кавомашини Бош і користувач може контролювати технічний стан апарату. Тому різні несправності апарату можна легко усунути самостійно.

Основні коди помилок у кавомашинах Bosch

У цій таблиці відображаються загальні коди помилок кавомашин Bosch для будь-якого типу апаратів. Для деяких моделей є інші коди помилок кавомашин Бош, опис яких можна подивитися в інструкції.

Коди помилок кавомашин BoschПричина
Error 1Поломка термодатчика
Error 2Датчик некоректно виміряв температуру нагрівання термоблока
Error 5Вийшов з ладу ТЕН
Error 8Зламався заварювальний блок
Empty traysПереповнена ємність для відходів
Add beansРезервуар для кавових зерен порожній
Fillup pipe-systemУтворення повітряної пробки у резервуарі з водою

Якщо кавомашина Bosch видає помилку, з якою вам складно розібратися, і самостійно відремонтувати кавоапарат не вдалося, звертайтеся до майстерні кавового обладнання Coffeeok Service

Часті помилки кавомашин Бош – що робити?

Постараємося загалом підказати на що звернути увагу при неполадках приладу для приготування кави, можливі поломки, які бувають, причому часто. Розглянемо основні кодування, які притаманні всім модифікацій даної марки техніки.

Error 1 – несправний датчик температури води

Ця проблема означає, що датчик температури контролю стану води несправний. Зазвичай кавоварка Бош видає помилку на початку циклу варіння кави. Усунути її можна заміною зламаного датчика температури.

Error 2 — неправильне вимірювання температури датчиком

У разі такої помилки кавомашини Бош, вам необхідно відключити техніку, а якщо вона встановлена біля відкритого вікна — закрийте вікно. Помилка кавоварки скинеться приблизно за 7-10 хвилин.

Error 5 – вийшов з ладу ТЕН

Якщо йдеться про несправність нагрівального елемента, про що сигналізує відсутність нагріву, краще звернутися в нашу майстерню. Технік замінить деталь на нову.

Error 8 – зламався заварювальний блок

Можливо, пошкоджено або засмічено заварний блок пристрою. Якщо він знімного типу, потрібно витягнути його та уважно оглянути. Зламану деталь слід замінити.

Empty trays – переповнена ємність для відходів

Потрібно дістати лоток для відходів та очистити його, промити під струменем води та поставити на місце.

Add beans – резервуар для кавових зерен порожній

Відсік для кавових бобів спорожнів. Необхідно заповнити контейнер зернами.

Fillup pipe-system – утворення повітряної пробки в резервуарі з водою

Попадання повітря у гідросистему кавоварки. У цьому випадку необхідно запустити режим подачі гарячої води.

Перелічені несправності та помилки кавомашини Bosch властиві моделям:

  • TIS 30129 RW VeroCup100;
  • TCA 5309;
  • TAS 1401/1402/1403/1404/1407 Tassimo;
  • TAS 3202/3203/3204/3205 SUNY;
  • CTL636ES1/CTL636EB1.

Вартість ремонту з усунення типових поломок кавомашин Bosch

Ті чи інші помилки кавомашини Bosch вказують на проблеми, пов’язані з її деталями та елементами. Якщо вам не вдається самостійно їх вирішити, доцільніше буде звернутися до нашого СЦ Coffeeok Service. Дізнатися попередню вартість ремонту кавомашини Bosch ви можете, ознайомившись із прайс-листом на основні види робіт на сторінці Ремонт кавомашин Бош на нашому сайті.

Точну ціну ремонту озвучить майстер після діагностики апарату. Правильне дешифрування кодування помилки даної техніки зможе провести тільки майстер з ремонту.